Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 942: Hakumai Daimyosu Shimotsuki Yasu'ie

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İşte bende onu diyorum burada karakter ne yapsın? Haydi dediğin gibi karaktere laf atılır önceki yaşananlardan ötürü de, şu an yaşananların senaryo olduğunu belirterek karakteri eleştirmek yersiz olmuyor mu?
Benim anladığım Zoro'da olunca senaryo başka karakter olunca senaryo değil, o karakter direk gömülür. Ama Zoro gömülemez. Neden? Çünkü senaryo.

İşte bende onu diyorum burada karakter ne yapsın? Haydi dediğin gibi karaktere laf atılır önceki yaşananlardan ötürü de, şu an yaşananların senaryo olduğunu belirterek karakteri eleştirmek yersiz olmuyor mu?
Yersiz oluyor ve bir süre sonra insan sıkılıyor bence. Mesela şuan Orochi'nin Zoroları görüp görmediğini veya sonraki bölümlerde karakterlerin durumlarını tartışacağımıza karakter gömmeleri tartışıyoruz. Ama bu bitmez çünkü herkes kendi karakterini haklı çıkarıp sevmediği karakteri kötüleme peşinde. Kısır bir döngü oluşmuş. Dressrosa'dan beri forumu takip ediyorum ve o zamandan beri insanlar karakterlere sallıyorlar hemde saçma sebepler yüzünden. Senin gibi senaryo durumunda karakteri gömmeyelim diyenlerde bir süre sonra kendilerini forumun akışına bıraktı. Yani bu işten kurtulamayız:(

Yersiz oluyor ve bir süre sonra insan sıkılıyor bence. Mesela şuan Orochi'nin Zoroları görüp görmediğini veya sonraki bölümlerde karakterlerin durumlarını tartışacağımıza karakter gömmeleri tartışıyoruz. Ama bu bitmez çünkü herkes kendi karakterini haklı çıkarıp sevmediği karakteri kötüleme peşinde. Kısır bir döngü oluşmuş. Dressrosa'dan beri forumu takip ediyorum ve o zamandan beri insanlar karakterlere sallıyorlar hemde saçma sebepler yüzünden. Senin gibi senaryo durumunda karakteri gömmeyelim diyenlerde bir süre sonra kendilerini forumun akışına bıraktı. Yani bu işten kurtulamayız:(
+1 :alkis:

Offf ya. Karaktere tek kelime etmemişim ama fanlar hemen savunmaya geçmiş. Bir de alınganlık.
E yavaş be arkadaş.
Olaya "senaryo" derken, nasıl Zoro'yu eleştiriyor olabilirim ben?
Hadi yazdıklarımı düzgün okumadın, şu soruyu da mı düşünmedin ki hala "Senaryoysa suçlu Zoro mudur" diyorsun?

Koşarken ne yaptı Zoro, bana onu söyler misin?
Madem seyretmedi. Malum oldu herhalde ki adamın öldüğünü öğrenmiş seyretmeden.
Söyle Zoro koşarken ne yaptı?

Hamam olayının ya da Luffy'nin bir şeylere yetişememesinin sorun olmadığını nereden biliyorsun?
Nereden biliyorsun da kalktın alakasız bir konuda bana kıyas yapıyorsun?

Ve uyku konusuna gelince de hiç uğraşamam. Daha dediğimi okumadan, ne dediğimi anlamaya çalışmadan abuk subuk ithamlarla karşıma gelmiş insan herhalükarda gene ne dediğime takılmaz zaten.
''Bütün bunların tamamen senaryo icabı olduğunu konuşmak gitgide zorlaşıyor.'' demenden ve her fırsatta Zoro gömüyor olmadan olabilir mi? ''Bütün bunların tamamen senaryo icabı olduğunu konuşmak gitgide zorlaşıyor.'' diyorsun sonra hepsi senaryo diyorsun. :/ Seni anlaması zor.

Seyretmek eylemi nasıl yapılıyor, ne anlama geliyor bana onu açıklarsan; sana neye karşı olduğumu söyleyeceğim. Bir insan koşarken nasıl başka bir şeyi seyredebilir?

Benim anladığım Zoro'da olunca senaryo başka karakter olunca senaryo değil, o karakter direk gömülür. Ama Zoro gömülemez. Neden? Çünkü senaryo.
Koskoca forumda onu kaç kişi yapıyor? Öyle yapıldı diye şu an yapılan doğru mudur? Bana nedense ülkemizdeki mevcut bir yapıyı hatırlatıyor bu durum. :/

Göze göz dişe diş durumu olduğu sürece devam eder. Gayet tartışılacak smile gibi bir konu var aslında.

Ebisu halkını denek olarak mı kullandılar? Momo'nun şeytan meyvesinin Kaido ile olan bağı bununla ilgili mi? Belki Kaido'nun mutluluğunu çaldılar.

Bazı arkadaşlar Zoro , tokoya yetişemedi diyor. Ulan adam tokoları takip etmeden nasıl gidecek oraya? Konu tokoya yetişememesi değil adam onlar olmasa hiç oraya varamaz. Zoro tokodan 100 kat hızlı koşsa da gene tokonun arkasında kalmak zorunda.

''Bütün bunların tamamen senaryo icabı olduğunu konuşmak gitgide zorlaşıyor.'' demenden ve her fırsatta Zoro gömüyor olmadan olabilir mi? ''Bütün bunların tamamen senaryo icabı olduğunu konuşmak gitgide zorlaşıyor.'' diyorsun sonra hepsi senaryo diyorsun. :/ Seni anlaması zor.

Seyretmek eylemi nasıl yapılıyor, ne anlama geliyor bana onu açıklarsan; sana neye karşı olduğumu söyleyeceğim. Bir insan koşarken nasıl başka bir şeyi seyredebilir?

Koskoca forumda onu kaç kişi yapıyor? Öyle yapıldı diye şu an yapılan doğru mudur? Bana nedense ülkemizdeki mevcut bir yapıyı hatırlatıyor bu durum. :/

Göze göz dişe diş durumu olduğu sürece devam eder. Gayet tartışılacak smile gibi bir konu var aslında.

Ebisu halkını denek olarak mı kullandılar? Momo'nun şeytan meyvesinin Kaido ile olan bağı bununla ilgili mi? Belki Kaido'nun mutluluğunu çaldılar.
Ben Ebisu halkını suç işlemiş bir halkı olarak düşünüyorum. Kaido veya Orochi yönetiminde bu Ebisulular bir yamuk yaptılar yada Kaido'ya boyun eğmediler ceza olarakta ölene kadar gülecekleri bir hayat verdiler onlara.

O kadar saçma savunmalar ki bunlar, cevap vermem bile boşa zaman kaybı gibi geliyor.

Ben her fırsatta Zoro gömmüyorum. Buraya üye olduğumdan beri her bölümde mütemadiyen Zoro gördük ve gördüğümüz Zoro kesinlikle övülesi durumlarda değildi. Bunu eleştiriyordum.

Zoro'nun Mihawk'ın çakılı halini yenebilecek durumda olduğunu da söyledim bir yerde, Zoro'nun çok güçlü olduğu için daha fazla güçlenmeyeceğini düşündüğümü de söyledim.

Forumda Zoro ile Jack dövüşür mü diye tartışılırken ben Zoro'yu King'le dövüşecek diye bekliyorum.

Madem Zoro ile ilgili her yorumumu takip ediyorsun, bunları da bilmen gerekir. Bunlar niye savunmanda yok?

Oda'nın saçmaladığına değinirken, bütün saçmalıkların senaryo icabı olduğunu konuşmakta zorlandığımı dile getirmem niye Zoro gömme oluyor, onu anlamadım. Belki kafamdaki Zoro'nun seviyesiyle çeliştiği için demişimdir bunu. Neden kişisel yakınışım seni bu kadar rahatsız etti?

Sondaki soruna da verecek cevabım yok. Bir insanın koşarken kör olduğunu düşünüyorsan ben daha ne diyim?

Ben Ebisu halkını suç işlemiş bir halkı olarak düşünüyorum. Kaido veya Orochi yönetiminde bu Ebisulular bir yamuk yaptılar yada Kaido'ya boyun eğmediler ceza olarakta ölene kadar gülecekleri bir hayat verdiler onlara.
Olabilir.

Diğer merak ettiğim bir konu ise kalıtsal olarak sonraki nesle etkisi oluyor mu? Yoksa Toko dünyadayken mi böyle bir şey yaptılar. Aslında 2 sene önce Doflamingo, Bingo ile konuşurken ilk kez smile'dan bahsetmişti. O zamanlar tamamlanmış bir şey ise 2 sene önce mi çalınmış olabilir. Gerçi bana uzun zamandır Ebisu halkı bu haldeymiş gibi geldi.

Sondaki soruna da verecek cevabım yok. Bir insanın koşarken kör olduğunu düşünüyorsan ben daha ne diyim?
Son kez yazıyorum sen seyretmek eyleminin ne anlama geldiğini bilmiyorsun. Git bir araştır. Zoro gördüğü an vuruldu zaten Yasu. Seyretmek eylemi cidden nasıl yapılıyor araştırmalısın.

Bazı arkadaşlar Zoro , tokoya yetişemedi diyor. Ulan adam tokoları takip etmeden nasıl gidecek oraya? Konu tokoya yetişememesi değil adam onlar olmasa hiç oraya varamaz. Zoro tokodan 100 kat hızlı koşsa da gene tokonun arkasında kalmak zorunda.
Böyle şeyler söyleme xD

En son Zoro'nun nasıl kaybolduğunu bile aklına getiremeyecek kadar tek yöne hedef dikmiş insanlara mantık dairesinde bir şeyler anlatınca istenmedik sonuçlar vuku bulabilir :oleyo2:

He he yetişemedi :good:

Yalnız Wano'nun gidişatı hiç iyi değil. Diğer arklarda senaryo dokunuşlarını hiç bu kadar hissedememiştik. Bu arkta nerdeyse her bölümde Oda'nın dokunuşları var nedense.:a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık