Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 942: Hakumai Daimyosu Shimotsuki Yasu'ie

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Olay tek alsın değil. Luffy , bizim tarafın en güçlüsü, bile bir şey yapamadı. Şimdi gelişerek felan bir yol arıyor. Bu adam etki edemediyse daha Kamazo'da yeri öpen adam ne edecek de Kaido'ya Luffy'nin yaptığında fazlasını yapacak. Anlatmaya çalıştığım Zoro daha Kaido'nun tek attığı Luffy seviyesinde değil bir şekilde Luffy seviyesine geldi diyelim e yine yeterli değil işte.

En fazlasını tabi Luffy'den bekleyeceğiz.:D
Kamazo olayını geç bence hepimiz biliyoruz sonra yine hayvan gibi dayanıklılık sergileyecek adam ki bu olay çok konuşuldu. O zaman Kaido hemen inmeyecek desek Luffy dövüş içinde acıkırsa işi bitecek mi mseala? :D

Luffy tek yedi tamam. Şimdi bir şeyler yapıyor ama Zoro’ya da ne kadar kapı olduğu malum. Luffy’i ezen yok aslında. Sadece Luffy ile Zoro o dövüşün sonunda ön plana çıkacaklar bence. Oda’nın yaptığı göndermelerin boş olmadığını hepimiz biliyoruz. Yani Luffy zaten belliydi şimdi yanına Zoro da gelmiş oldu bu :D

Kan almasında sorun yok. Luffy de Kaido'dan kan aldı sonuçta. Olay o darbe sonucu bayılması.
Luffy nerede kan aldı? :D Luffy biraz masaj yaptıktan sonra ayılttı onu. :D Neyse, ben Op'un dövüş konularında çok mantıklı seri olduğunu düşünmediğim için yer alabileceğini düşünüyorum. Hatta Luffy'nin tek yemesi bile Kaido'nun gücünü göstermek içindi. Farklı düşünüyoruz demek.

Neyi karıştırmısım? Darbeyi isterse dikkat dağınıklığından alsın Aydın. Bu Canavar'ın G4 Luffy hızına karşı bile o bölüm ne yaptığını gördük. Olay darbeyi vurabilmekse Kaido'nun bunu yapmada bir sıkıntısı olacağını mı düşünüyon ? Yok. Her türlü darbeyi indirir zaten.
Gelecek görmeyi bu yüzden verdi işte.Senin de düşündüğün şekilde bayram değil seyran değil Kata'yı her türlü yenecekken geleceği görmem şart dedi öğrendi.Tam gücünde geçeceğim onu sonra senle işim bitti falan dedi.Bunları söylerken Kaido için önlem aldı mangaka.Çünkü senin de dediğin gibi adam cüsseye göre hızlı vuruyor ve vurduğu zaman da görüldüğü gibi toprak atıyor herif.O yüzden Luffy'nin Kaido karşısında belki de tek bir darbe bile almaması gerek logialar gibi.

Dil bilmenin deha ile alakası nedir? Üzerine niye alındın ayrıca? Konu açmak için deha olmana gerek yok. Normalde açanlar da açmamış diye söyledim. Bu nasıl bir alınma?
Galiba konuşmalarımın sonuna emoji koymam gerekiyor dil bilmenin deha ile alakası yok ben türkçesi yok diye okuyamadığımdan şikayet ediyordum o kadar sen öyle ortaya söyleyince cevap vermede bir sakınca görmedim alınma yok yani ben az yorum geldiği için öyle söylediğini sandım

Ben Kaido'nun yenilecegine katiyen inanmıyorum.
Kaido'nun büyük savaş çıkarma amacı var onu gerçekleştirecektir.
Kaido'ya 5 kişi dalalım falan olmaz Luffy yeneceğini söyledi kendi başına ileride yenicektir.
Zoro ile de olay Wano'yu kaybetmesi ile ilgili olur.Zoro Kaido Wano halkına sarmışken onu engeller.
Sanji'nin Big Mom sahnesi gibide daha epigi daha büyüğü tabi.

Law ketum duruyor, yoksa tayfa Law ile baya ilgili. Law'ın ketum oluşu da aşılabilinir. İhanet asla olmaz da yol ayrımı konusunda Law'a bıraksan istediğini yapar. Zamanında bu her üye içinde öyleydi. Mesela Nami'nin peşinden gitmeseydi Nami olmayacaktı. ( Bir tek Brook istisna :D ) Ancak en önemli husus Luffy. O Law konusunda nasıl tutum sergileyecek ne yapacak.

Sonuçta Luffy " nakamam " demiş birisi. Benim beklentim gerçekleşirse plan usulü Law için trollük olarak kalacak. Her zaman bir strateji olacak ama her zaman pürüzlükte çıkacak. Bu şekilde trollenmiş olacak. :oleyo:
O trollük dediğin şeye bi noktadan sonra sabredemeyeceğini düşünüyorum işte, illaki bi yol ayrımı olacak, çünkü bizim tayfanın üzerinde yama gibi duruyor adam, kabullenemedim ben. Bir de Luffy'nin Law için ısrar edeceğini düşünmüyorum, tayfaya diğerleri gibi bir gelişi yok Law'ın.
Ben de Wano sonrası ittifakın dağılacağını düşünüyorum. Ama bitterlik bir şey olmaz. Herkes kendi yoluna gider ama bir dostlukla gider.
Law'a şey atmaya bahane arama sen de. :hıh:
:flaugh:
Bakalım, Robin daha en başta ufak bir ihanet vurgusu yapmıştı, beklerim ben, her şeyin yolunda ilerleyeceğini pek sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık