Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 942: Hakumai Daimyosu Shimotsuki Yasu'ie

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Demezler. Halk Zoro'nun kim olduğunu bilmiyor ki. Kaido tarafı biliyor sadece kim olduğunu. Korsan olduğu da saklanıyor. Zoro zaten direk dalmaz. Toko veya Hiyori'ye karışan olursa savunacaktır.
Tokoya karışan olmaz sanırım. Ninjalar gormeyeblir belki. Şimdi Orochiye dalan olursa isyancı olduğu anlasilmaz mı yani?
ya olum şimdi aşkın sırası mı?? Zoro bu Zoro arc bitsin ne ediyorsa etsin... Kan görmek istiyoruz yahu yiterrrrr.
Tamam yaw. Yasudan akanlar yetmedi mi? :( Senin dediğin bölümlere daha var :D

@traokun Pageone gibi tipler yakalamış olabilir. Oradan bir şeyler çıkacak zaten.. Bepoların tutulduğu yerde başkaları da olabilir. Lawcığım bir görünsünde bakalım.
944'ten önce görünmez sanıyorum. :oops: Bu alana Law girmeyecekse anca bu alan toparlandıktan sonra geçiş yapılır gibi. Diğer tarafta Mom'da var tabi. Hangi araya koyarsa artık. :D

Tokoya karışan olmaz sanırım. Ninjalar gormeyeblir belki. Şimdi Orochiye dalan olursa isyancı olduğu anlasilmaz mı yani?
Ninja görmez ise yazıklar olsun öyle ninjaya. :D toko direk dibinde. İsyan ettiğini düşünseler bile toplu bir isyan olmayacak ki. Hatta çocuğu koruyor olacak. Halk desek zaten şu an Orochi ile bağını iyice koparmıştır. Bir olay onları tetikler. Oda yapar mı bilemem tabi.

Ayrıca hapishaneye yıkılacak bir kaç bölüme. Onu isyan olarak düşünmeyecekler mi?

944'ten önce görünmez sanıyorum. :oops: Bu alana Law girmeyecekse anca bu alan toparlandıktan sonra geçiş yapılır gibi. Diğer tarafta Mom'da var tabi. Hangi araya koyarsa artık. :D
Aklıma şey geldi ya bu bölümde Law baya ada büyüklüğünde oda açıyordu ya Yasu nun o ölme sırasında açıkmış felan .. O Odayı farkeden olur mu bilemedim. Gerçi Drakeler ederdi ama önceden açtıysa ... Biraz saçma ama ne bileyim. :D

Ninja görmez ise yazıklar olsun öyle ninjaya. :D toko direk dibinde. İsyan ettiğini düşünseler bile toplu bir isyan olmayacak ki. Hatta çocuğu koruyor olacak. Halk desek zaten şu an Orochi ile bağını iyice koparmıştır. Bir olay onları tetikler. Oda yapar mı bilemem tabi.

Ayrıca hapishaneye yıkılacak bir kaç bölüme. Onu isyan olarak düşünmeyecekler mi?

Yasu boşa öldü. Sırf toplanma yerini belirtti yani.

Aklıma şey geldi ya bu bölümde Law baya ada büyüklüğünde oda açıyordu ya Yasu nun o ölme sırasında açıkmış felan .. O Odayı farkeden olur mu bilemedim. Gerçi Drakeler ederdi ama önceden açtıysa ... Biraz saçma ama ne bileyim. :D
Hamle yapmadıkça oda açıldığı fark edilmez. Luffy, Doffy ve Treboll fark etmemişte :flaugh:

Tayfasından önce başka bir şey için hareket eder mi bilemem. Çünkü başka bir şey yapayım derken tayfasından olabilir bu sefer.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık