Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 942: Hakumai Daimyosu Shimotsuki Yasu'ie

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro Sanji kıyasına girmek istemiyorum ama bu iki adamın misyonu baya baya farklı, bu yüzden bütün bunlara tanıklık etmiş olsa da çok bir şey değişmedi. Kek arc başlarında Sanji'den ciddi bir güç patlaması bekliyordum, atmosfer ortam her şey buna müsaitti, sonra ne oldu? Adam gitti, yapa yapa pasta yaptı!:/ Bi arkadaşla da bunun tartışmasını yapmıştık: ''Sanji'nin olayı yemek yapmak, Sanji bu yönüyle öne çıkacak diyordu!'' haklı çıktı.

Zoro'nun ise öne çıkabileceği tek bir husus var, kesmek! Adamın işi bu, bu açıdan öne çıkacağını düşünüyorum.
Bende Big Mom'un Judge'ye vurduğu zaman Sanji'den bir güç patlaması bekliyordum ama Big Mom'a karşı yapabileceği bir sey yoktu. Aradaki fark uçurumdu.

İddia edilir, o ayrı konu. Ben mesela seri içindeki sembollere ve Zoro-Ryuma gibi olaylar yüzünden o ekipte yer almasını umuyorum. İlk etapta Kid-Law-Luffy dövüşebilir. Sonra birisi düştüğü zaman Zoro falan olaya dahil olabilir.
Zoro öyle sonradan dahil olacak birisi falan değil bence. Dressrosa'da Law dışarda kalınca durup Luffy'i izledi. Biri düşerse yine öyle yapar. Ya da zaten devam eden vs.si olur.

Luffy Law'ı kollayabilir,Law'da Luffy'i kollayabilir ama Kid'in her ikisinide kollayacağını zannetmiyorum dogrusu.

Ama Sabondy'de bir nevi takım calısması yaptilar Donanma'ya karşi :S
Yanılıyorsun, Kidd adamdır!

Şu seriide Luffy'den daha çok saygı hak eden bir süpernova varsa o da Kidd'dir. Bildiğimiz kadarıyla bu adam üst seviye birilerinden eğitim almadı, önemli birinin oğlu falan da değil, muhtemelen rakipleri karşısında bin bir şans fakrörüyle, bala şansa dövüşerek buralara kadar da gelmedi ki öyle de adam kol kaybetmiş, yüzü parçalanmış, en son da Kaido karşısında perişan olmuş... Kidd yürüdüğü yolların diyetini vererek gelmiş. Kidd bizimkilerle birlikte savaşacaksa o söylediğin kesinlikle olmaz.

Güya Law, Doflamingo'yu indirecekti. :/ Bi de Big Mom tarafında ne olacak bilmiyoruz. Belki Kaido ve Big Mom dövüşür birbirlerini zayıflatır, ama ortak çalışmaya başlarlar sonra. Kid tarafı zayıflamış Big Mom ile Luffy tarafı zayıflamış Kaido ile dövüşür. Böylece iki yeni imparatorortaya çıkar. Luffy ile yan yana dövüştüğü sürece Kid elinde sonunda düşecek çünkü.
Güya 5000 kişilik orduyu Zoro müttefik yapacaktı, Luffy yaptı. Oda, hep başkalarına söyletip Luffy'e yaptırıyor. :artiz:

Ben Law örneği beklentiler açısından verdim.
Beklenti değil ya. Cavendish söylüyor. Artık Luffy ile sen hedefsin diye.
Kaido söylüyor, Law'ın kellesini getirin diye.

Şimdi bu adam Kaido karşısına çıkmadan adadan ayrılabilecekse helal olsun.

Normalde böyle acı anlara Luffy şahitlik ederdi, bu arc Zoro. Bu durum benim beklentimi bi hayli arttırıyor.
Onu bunu bırak da Sanji nasıldı sen onu söyle. Bu arc çok önemli Sanji :ehe:

Zoro kilit bir rol oynayacak beyler kaçarı yok. Kendinizi hazırlayın. Kalp, şeker, tansiyona gelmez bu işler. Sonra ölecem, ölüyorum ahanda öldüm demeyin :)

Yanılıyorsun, Kidd adamdır!

Şu seriide Luffy'den daha çok saygı hak eden bir süpernova varsa o da Kidd'dir. Bildiğimiz kadarıyla bu adam üst seviye birilerinden eğitim almadı, önemli birinin oğlu falan da değil, muhtemelen rakipleri karşısında bin bir şans fakrörüyle, bala şansa dövüşerek buralara kadar da gelmedi ki öyle de adam kol kaybetmiş, yüzü parçalanmış, en son da Kaido karşısında perişan olmuş... Kidd yürüdüğü yolların diyetini vererek gelmiş. Kidd bizimkilerle birlikte savaşacaksa o söylediğin kesinlikle olmaz.
Kidd iyidir de kendisine rakip gördüğü kişilerin arkasinı kollar mı?

Çok önemli midir bilemem ama cidden şu an Zoro'nun gördükleriyle aynı şey değil. Bir ülkenin çektikleri ile hali hazırda bağ kurduğu kaptanı ve ablasının çektikleri aynı mı? Veyahut aşçı kadının dayak yemesi? Germa'nın askerlerine gelirsek insan bile değiller, yapay varlıklar.
Aynen aynı şey değil. Bir de Sonradan bu Germa’yı kim kurtardı? Nasıl eziyetmiş bu? Nasıl aynı şey oluyor? Benim daha çok buradan anladığım. Wcı’nın prensesi’nin Sanji olduğu hahahah :D

Onu bunu bırak da Sanji nasıldı sen onu söyle. Bu arc çok önemli Sanji :ehe:

Zoro kilit bir rol oynayacak beyler kaçarı yok. Kendinizi hazırlayın. Kalp, şeker, tansiyona gelmez bu işler. Sonra ölecem, ölüyorum ahanda öldüm demeyin :)
Hatırlatmasalar varlığından bile haberim yok :d
Ezmek için söylemiyorum da şu adam artık kendini göstersin, severim kendisini ama adamın işi gücü boş işler! Page One ile dövüşüp, görünmezliği keşfettikten hemen sonra hamama gitmek nedir!
Kidd iyidir de kendisine rakip gördüğü kişilerin arkasinı kollar mı?
Ben bu adamın sağlam bir kişiliğe sahip olduğunu düşünüyorum, yani birileriyle birlikte savaşıyorsa ihanet edeceğini sanmam. Yani bunu Law yapar Kidd yapmaz, bana güven veren bir kişiliği var.

Ben bu adamın sağlam bir kişiliğe sahip olduğunu düşünüyorum, yani birileriyle birlikte savaşıyorsa ihanet edeceğini sanmam. Yani bunu Law yapar Kidd yapmaz, bana güven veren bir kişiliği var.
Daha ittifak yapan Law ve Luffy tayfası arasında güvensizlik problemi çıkıyor, Kidd ile çıkmayacagı ne mâlum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 15)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık