Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 942: Hakumai Daimyosu Shimotsuki Yasu'ie

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her ne kadar kaido icin Zoro istensede maalesef Luffy Zou da boşa Kaido naraları atmadı bence.
Luffy'nin nara atmasına gerek yok ya :D Başka karakterin yeminli düşmanı olsa yine o indirir. Zoro, Kaido ile dövüşen ekibin içinde yer alabilir. Veyahut inmesinde bir rol oynayabilir. Geçen arc Sanji gayet kendi rolünü oynadı Big Mom tarafında. Zoro'nun da alacağı rol vardır.

Sanji acı anlara tanık oldu da noldu, sonuç gene Sanji.
İşte kek yapıp Big Mom'ı kendinden geçirdi.

Luffy'nin nara atmasına gerek yok ya :D Başka karakterin yeminli düşmanı olsa yine o indirir. Zoro, Kaido ile dövüşen ekibin içinde yer alabilir. Veyahut inmesinde bir rol oynayabilir. Geçen arc Sanji gayet kendi rolünü oynadı Big Mom tarafında. Zoro'nun da alacağı rol vardır.
Kid Law ve Luffy 3'lüsü indirmesi daha olası. Eğer bir kisi daha eklenirse Zoro olabilir. Zoro'nun King'e gireceği iddia ediliyordu diye hatırliyorum.

İşte kek yapıp Big Mom'ı kendinden geçirdi.
O pastayı yapmasa şu an Kaido inmezdi, Sanjinin ileri görüşlülüğü sayesinde Big Mom farkında olmadan en faydalı müttefik olacak.

Sanji acı anlara tanık oldu da noldu, sonuç gene Sanji.
Sanji'nin geçmişte Luffy, şu an ise benzer bir şekilde Zoro'nun tanıklık edip, yaşadığı bir ana tanıklık ettiğini hatırlamıyorum. Bahsettiğim şey; Nami, Rebecca gibi karakterler üzerinden Luffy'nin patlamaya geçip, arc bossunu var gücüyle hedef tahtasına koymasıdır. Zoro'da direk Kaido'yu hedef tahtasına koyarmı bilmiyorum ama diğer arclara nazaran farklı bir motivasyonla savaşacağını düşünüyorum.
Zoro'nun Kaido'ya teq atması.

Kid Law ve Luffy 3'lüsü indirmesi daha olası. Eğer bir kisi daha eklenirse Zoro olabilir. Zoro'nun King'e gireceği iddia ediliyordu diye hatırliyorum.
İddia edilir, o ayrı konu. Ben mesela seri içindeki sembollere ve Zoro-Ryuma gibi olaylar yüzünden o ekipte yer almasını umuyorum. İlk etapta Kid-Law-Luffy dövüşebilir. Sonra birisi düştüğü zaman Zoro falan olaya dahil olabilir.

O pastayı yapmasa şu an Kaido inmezdi, Sanjinin ileri görüşlülüğü sayesinde Big Mom farkında olmadan en faydalı müttefik olacak.
Direk dalga geçmek için demedim ya. :D Zoro, Kaido'nun inmesinde rol oynayabilir manasında dedim.

9 kın dururken Zoro mu?
9 Kın dururken Law mı? Luffy mi? Kid mi? Madem anlamlı olmasına bakacağız Zoro'nun o dövüşte yer alması Law'dan daha anlamlı olacaktır.

Sanji'nin geçmişte Luffy, şu an ise benzer bir şekilde Zoro'nun tanıklık edip, yaşadığı bir ana tanıklık ettiğini hatırlamıyorum. Bahsettiğim şey; Nami, Rebecca gibi karakterler üzerinden Luffy'nin patlamaya geçip, arc bossunu var gücüyle hedef tahtasına koymasıdır. Zoro'da direk Kaido'yu hedef tahtasına koyarmı bilmiyorum ama diğer arclara nazaran farklı bir motivasyonla savaşacağını düşünüyorum.

Zoro'nun Kaido'ya teq atması.
Ciddi soruyorum olm ya :D

@William cutting Zoro elbette katkı sağlayacak. Belki Oz’a girdikleri gibi girerler. Tabi ben pek ihtimal vermiyorum en fazla Kaidonun bi adamını indirir tamam işte misyonu tamamlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 14)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık