Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 942: Hakumai Daimyosu Shimotsuki Yasu'ie

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Koca seride bizim tayfa dışında bir dünya var farkındasın değil mi?
O dünyada yaşanan olaylar, o insanların hayatları, dramları, motivasyonları.
Bunu nasıl bakışma sahneleriyle eş görürsün ki?
Tayfa dışında yaşanan bir dünya olduğuna emin misin ? Ben her adada aynı yılışık acıtasyonlara maruz kalıyorum hep nedense :artiz:

Ciddi anlamda şu seride gösterilen adaların yapaylığı gözüne hiç batmıyor mu ? Ne gerek var yani, eğer Kaido ve Orochi inecekse bunun için gerekli sebep bizimkilerin korsan olmasıyla çözülür. Seri gelmiş 1000 bölüme ama hala değişik değişik tiplerin aslında hiç ihtiyaç dahilinde olmayan ve bir birini tekrarlayıp duran acı dolu hikayelerini veriyor. Bence gereksizdi, hiç gereği yoktu :bilmem:

Zoro bir patlatsın da abisi Luffy bir iki ipucu verir. Sonuçta Luffy bilinç dışı iken bile patlatıyor.. Heyt be.. Tütütü maşallah.

Tayfa dışında yaşanan bir dünya olduğuna emin misin ? Ben her adada aynı yılışık acıtasyonlara maruz kalıyorum hep nedense :artiz:

Ciddi anlamda şu seride gösterilen adaların yapaylığı gözüne hiç batmıyor mu ? Ne gerek var yani, eğer Kaido ve Orochi inecekse bunun için gerekli sebep bizimkilerin korsan olmasıyla çözülür. Seri gelmiş 1000 bölüme ama hala değişik değişik tiplerin aslında hiç ihtiyaç dahilinde olmayan ve bir birini tekrarlayıp duran acı dolu hikayelerini veriyor. Bence gereksizdi, hiç gereği yoktu :bilmem:
İşi sürekli acitasyonlara bağlaması sinir bozucu evet. Ama gerekli, çünkü Luffy korsanlar kralı olacak ve bütün o ülkelerin Luffy'ye minnet borçlu olmaları gerekiyor.
Oda'nın böyle bir idefixi var. Yapacak bir şey yok :bilmem:. Bu konuda karakter harcamaktan da, hikaye bozmaktan da çekinmiyor.

Bu yüzden oturup en azından tadını çıkarabileceğimiz, altı boş olmayan hikayeler yazmasını dilemekten başka çaremiz yok.

Hancock bile kralların hakisini kullanabiliyor Zoro neden kullanamazsın. Kralların hakisi nin iradeyle orantılı bence. İlla d. ailesinden olmana gerek yok.

Doğru dedin kaptan olarak bir işe yarasın artık. Şaka bir yana güzel olur, Luffy'nin birisine bir şey öğretmeye çalışması. :D
Düşünsene Zoro'ya salak diyormuş öyle değil böyle yapacan. Zoro da deniyormuş etraftaki dostları bayıltıyormus. Kafasına vuruyormus Luffy öyle değil lan böyle olur.:D

Ahaha. Ulan Luffy.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık