Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 942: Hakumai Daimyosu Shimotsuki Yasu'ie

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yahu bu orochi neden shogunlukta iddia edip shogun oldu? Onu shogun yapan ne? Kaido ile bir olması mı? Bu durumda kaido neden onu seçti? Yoksa kaidoya teklifi o mu götürdü?

Orojacksonda bölüm sevilme oranları. Onlarla değerlerimiz mi farklı bilmiyorum ama.
Bizim forum büyük çoğunluk olarak ingilizce bilmediğinden dolayı türkçesi çıkana kadar resimlerle ilgileniyor. O yüzden resimlerde aksiyon görmeyince veriyor küsküyü, basıyor kötüyü.Çoğunluk aksiyon bekliyor Kaiodaya dalsın kafa göz girsin istiyor. Sonra tek yiyince de sopası şöyleydi sopası böyleydi. Hikaye altını doldura doldura ilerlesin karakterler güzel güzel gelişsin diye düşünen yok. Oda da genellikle hızlı gittiği için sonra hepimiz luffy nin bu kadar gelişmesine geleceği anime izler gibi güle güle görmesine yok artık diyoruz. Bana göre bölüm çok güzel. Keşke biraz daha açsa ve uzatsa böyle karakterlerin hikayelerini. Savaş öyle yada böyle bir şekilde olacak zaten aceleye gerek yok. Bırakalımda karakterleri tanıyalım onları sevelim biraz.

Bizim forum büyük çoğunluk olarak ingilizce bilmediğinden dolayı türkçesi çıkana kadar resimlerle ilgileniyor. O yüzden resimlerde aksiyon görmeyince veriyor küsküyü, basıyor kötüyü.Çoğunluk aksiyon bekliyor Kaiodaya dalsın kafa göz girsin istiyor. Sonra tek yiyince de sopası şöyleydi sopası böyleydi. Hikaye altını doldura doldura ilerlesin karakterler güzel güzel gelişsin diye düşünen yok. Oda da genellikle hızlı gittiği için sonra hepimiz luffy nin bu kadar gelişmesine geleceği anime izler gibi güle güle görmesine yok artık diyoruz. Bana göre bölüm çok güzel. Keşke biraz daha açsa ve uzatsa böyle karakterlerin hikayelerini. Savaş öyle yada böyle bir şekilde olacak zaten aceleye gerek yok. Bırakalımda karakterleri tanıyalım onları sevelim biraz.
Katılıyorum. Sadece dövmüşler yarıda kesilince kötü oluyor. Özellikle Sanji nasıl atlattı adamları............????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık