Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 942: Hakumai Daimyosu Shimotsuki Yasu'ie

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    203
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen bir ara Shutenmaru,Kawamatsu,Zoro Kaido'ya girecek demistin galiba.
Yasu'nun ölümü üzerine bu ihtimal artmış bulunmakta.
Olması gereken bu. Heriflerin ülkesini mahvedip 20 yıldır sefalet içinde yaşatan adamlara karşı elin Amerikalısı gelip dövüşürse saçma olur. Tabii normal şartlarda. Bu yüzden Kaido'ya karşı Kawa, Shuten ve Zoro mükemmel olur. Belki Denji de katılabilirdi. Ama Oda saçma sapan kahramanlık hikayelerini sever. Bu yüzden böyle bir olay gerçekleşmez muhtemelen. Zoro, Luffy ve Kid daha yüksek ihtimal Kaido için.

Kamazo tipi çok iyiydi ya. Tek ondan memnumum. Onu da tek sayıda harcadılar. Page1 da var gerçi

:D Zoro kinlensin az yaw. Bushidoya da dedim. Tokoyu koruyamaz ise at Zoroyu gitsin. Toko kırmızı cizgim.
Toko'yu üzerlerse ben de Zoro'ya kızarım :mincika:Artık eline kılıcı almanın vakti geldi :good:

Luffy el atmazsa bitti gitti zaten o ittifaklık ya da o durum bir şekilde açıklanmalı.
Tayfası artık saf dışı zaten, asıl savaşa girmez onlar.

Tereyağından kıl çeker gibi olmayacak o plan. Yaptığı her planda illa ki bir pürüzlük çıktı, yine çıkar. Bu durumda beklenen Hawkins vs Law gerçekleşebilir.

Zoro bir şey yapmak istese de Hiyori engellemek isteyecek gibi geliyor bana, ayak bağı. Baksana sanki harekete geçecek gibiydi Hiyori tuttu. :oleyo2:
Aaaa. Cık cık cık!
Ayak bağı ne yahu. Başının bağı o. :utan:

(Hayır bir şey de beklediğimden , yakıştırdığımdan değil hea, Oda olayı abarttı diye ironilerdeyim.)

Hiyori, Zoro'yu saçmalamasın diye tuttu. Dellendi insanlar gülüyor diye.
Orada asıl takılmamız gereken kısım Zoro'yu tutuşu değil, sarılışı. :oleyo:

Bizimki de hiç tepki vermeyen mağrur pozlarında. Biz iç dünyanın anlamadık sanki. :hıh:

Aaaa. Cık cık cık!
Ayak bağı ne yahu. Başının bağı o. :utan:

(Hayır bir şey de beklediğimden , yakıştırdığımdan değil hea, Oda olayı abarttı diye ironilerdeyim.)

Hiyori, Zoro'yu saçmalamasın diye tuttu. Dellendi insanlar gülüyor diye.
Orada asıl takılmamız gereken kısım Zoro'yu tutuşu değil, sarılışı. :oleyo:

Bizimki de hiç tepki vermeyen mağrur pozlarında. Biz iç dünyanın anlamadık sanki. :hıh:
Eşlerde bir tarafı bastıran olur ya. Hiyori tutmuş işte tabi Zoro onu aşıp geçecek mi 943 te bakıcaz. :hhh:

Onu biliyoz olm :S acaba momo gibi kısım kısım mı gösterecek. Mesela Momo nun gerçek silüetini ejderi saymazsak taa Punk Hazard sonunda görüyorduk. Belki Oden'in de çorbaya sebze olmuş halini gördükten sonra gerçek silüetini görürüz, bi flashbackler silsilesi olacaktır belki de :T
Bekleyip görelim.

Hikayeden gram etkilenmedim, öncesinde toplam 6-7 kare gösterilen, kendi köyünün işlenmesi basit simgelerle geçirilen/anlatılan, karakteri doyrulmayan birinin ölümü hiç ama hiç umrumda olmadı. Ehe bağh ne kadar acıklı :'(( Oldu canım.

943 bölüm senaryom.
O-toko baba baba diye aglarken orochi fark eder ve ona saldırmak ister bunu fark eden öfkeli zolo onigir ile orocu keser herkes şok olur ağızlar acık gözler dışarda panik havası eser orochi ölmemişdir adamları onu uzaklaştırır law bu fırsattan istifade edip samurayları ve adamlarını kurtarır drake hawkins ve orochi'nin adamları zoro'ya saldırı law adamları ve samuraylar zoro'ya yardım eder zorovs drake law vs hawking baslar fin.

Shabondy’de bi deniz kızı için yaptıklarından sonra idamı böyle izlemeleri garipti.

Bi de luffy’e “sen yumruk atmasan ben kesecektim tenryuubito’yu” diyordu. Zoro bu idamı böyle izleyecek bi adam değildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık