Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanjilerin grubu başkente yakın bir yerde Ebisu Kasabası.

Zorolar Ringodan, Mezarlık yerinden geliyor. Doji ise Kuriden, Atayama dagindan. Luffyler Udonda. Law da büyük oran başkente gidiyor ya da gitti.

Big Mom grubu Kuriden, Amigasaya köyü yerinden Udona yola çıktı. Kinemon grubu ise sanırım Kuride. Üst kısımlarda. Atayama daginin yakınları

King Kuri tarafında girişleri tutuyordu sanırım. Ondan tam emin değilim. Kuri bölgesi Jackin kontrolü altında
O zaman Sanji'ler Zorolara kıyasla daha yakınlar başkente dimi? Orasının iyice ana baba günü olma ihtimali var. Güzel güzel.

Robin'in bavulunda yazan Dressrosa ve Gren için ne düşünürsün hocam. o_O
Anlamıyorsunuz. Orada sahiden bir işaret var yahu.
Bak anlatiyim.
Zoro'yu, Hiyori'yle basan Brook ağzını tutamayacak ve bunu herkes duyacak. Sonra Zoro'ya bu yaptığının sorumluluğunu al diyecekler, kızla zorla evlendirmeye çalışacaklar.
İşte gideceği o "good place" dünyaevi.
Ama bizimki istemediğinden "don't go" yazmışlar.
Bu arc Zoro'yu, evlenmekten kurtaracaklar işte. Wano'nun Zoro için anlamı. :oleyo2:

Taş çatlasa 4. Şimdi Smoker celallenecek bana inanmıyorlar diye de bir ara Oda biz x bölümü okurken x+1'i çizmekle meşguldü. Jack ve Zoro'nun karşılaşması olasılık dışı bir şey değil zaten. :/
Yok zaten herkes diyordu Zoro aylak aylak dolanırken Jack ile karşılaşabilir diye de Smoker sanki istihbarat almış gibi emin söylüyor gibi hissettim.:D

Yok zaten herkes diyordu Zoro aylak aylak dolanırken Jack ile karşılaşabilir diye de Smoker sanki istihbarat almış gibi emin söylüyor gibi hissettim.:D
Oda'dan alması lazım anca bilmem kaç bölüm önceden söyledim demek için. Aksi takdirde kafa buluyor. Ama o çok ciddi ama o kafa bulmaz diyorsanız, ona bilgi veren onunla kafa buluyor çıkar ki o topa hiç girmeyeyim. :(

Vs. bitişi 944'te olacaksa 3 bölüm kesintisiz Zoro izleriz.
Vs'lere 2 tam bölüm ayırıyor 1 bölümde gelişmeye ayırsa 944'te biter bu olay.
Kiminle vs atacak önemli olan o en büyük aday Jack.
Diğerleri öyle aman aman etki bırakmaz.
Önemli bir etki bırakabilecek Jack var ,o kalibrede başka adam yoktur.

Güzel bölümdü, Orochi hakikaten dengesiz bir herif. Abartılı tepkiler veriyor çoğu şeye ayrıca Yasu'nun hayatta olduğunu öğrendiğinde ki şaşkınlığı bana biraz bir şeylerden çekiniyormuş gibi geldi. İlk çıktığında sayfa doldurmalık önemsiz bir karakter gibi dursa da Yasu'yu cidden güzel bağladı Oda, başkentte olaylar patlayacak. Gel de şimdi iki hafta bekle :(

Her tarafa yön gösterirken sanji’ye bi baktım
“With you to anywhere” yazıyor:utan: İ love you too sanjim.

Boş bölüm demeyeceğim sevmem öyle demeyi ama çok gereksiz sahne vardı ya:/ yasu’nun hatrına orta.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık