Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 941: Ebisu Kasabası'nın En Çok Sevileni

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 76 50.7%
  • Orta

Kullanılan: 51 34.0%
  • Kötü

Kullanılan: 23 15.3%

• Kullanılan toplam oy
    150
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro üç kılıçlı ve full güçte olsa da Jack onu haşat ederdi bence.

Zaten nihai rakibinin de Jack olabileceğini düşünüyorum arc sonu.

Yaralı yerine saldırmaya çalışacaktır rakibi bu da handikap oluşturur. Zoru genelde handikaplı giriyor zaten savaşlara.
Banane kardeş. One piece evreninde o kadar uyku öyle bir yaranın tamamen iyileşmesine denk gelir.
Yemek de yedi.

Kız yaralı yerine yatınca handikap yok, adam yaralı yerine vurunca "aaaa handikap."
Yemezler. :hıh:

Kız yaralı yerine yatınca handikap yok, adam yaralı yerine vurunca "aaaa handikap."
Yemezler. :hıh:
Bağlantıyı çözemedim ama o_O

Yine de senke hemfikiriz, op evreninde handikapların çok bi önemi yok, karakterler ne kadar hasar alırsa alsın çoğunlukla en güçlü hallerini sona saklayabiliyorlar, irade gücü falan devreye giriyor herhalde.

Zoro üç kılıçlı ve full güçte olsa da Jack onu haşat ederdi bence.

Zaten nihai rakibinin de Jack olabileceğini düşünüyorum arc sonu.
Sorun o darbe ile handikapli bir duruma düşmesinde. Luffy'nin midesi gitmişti bildiğin.Ordan bu yana kaç gün geçti ki? Midesi delindiyi geçtim, Luffy Kaido'nun sopasindan net direk bir darbe yedi suratının ortasına. İzi çıkmıştı. Kim hala handikapli diyor? Onu da geçtim. Daha 2-3 bölüm önce Kairosekili iken bomba patladı yüzünde.

Zoro ve Sanji'yi, Luffy'e göre daha normal bir insan olarak işliyor. Luffy'i ayrı işliyor. :D

Marco literatüründe Teach gibi 'farklı olarak' nitelendiriliyor.:D

Yalnız Zoro bir gram önemsemiyor Kamuran'ı bu hoş benim açımdan..Hem kapaktada Zoro,Robin-Nami,Sanji yanyana..

Asıl olay hapishanede de ekran kuruldu Luffy'de izleyecek olan biteni.Queen, Zoroyu öldürmesi içinJack'e emir verebilir.

Zoro da 2 kılıç+ 1 delik var yine en heyecanlı yerinde araya denk geldi be.

Sanji bir şekilde o cenazeye gidecek o ekranlar boşa kurulmadı en kötü Kamuran'ı Zoroyla görüp gidecek işte..Büyük kavga çıkacak orda.

Zoro jacki alacak, ama yarası açılıp kan kaybından ölme noktasına gelecek o sırada law da hasar almış ve ölme noktasında olacak bari zoroyu kurtarayım deyip meyvesi ile yarasını kapatacak sonra bir bakacağız lawın kanı zoroya uyuyor kendi kanını Zoronun damarından meyvesi sayesinde zoroya aktarıp yarayı kapatıp ölümsüzlük ameliyatı yapacak. Kendisi ölecek Zoro ise ölümsüz olacak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık