Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 940 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O sırıtan abi önemli birisi çıkabilir.Eski yerel yönetici tarzında.
Belli ki bir önemi olmayacak. Dram, dram ve dram.
Açıklıyorum büyük olayı. Bu da son kıyağım olsun size.

Tayfanın yeni üyesi Caribou.
Yok artık ya. Ulan Luffy. Yeni Dünya'da kartlar yeniden dağıtılıyor. :ehe: Bence bir şekilde iptal olur bu. Ya ölür ya da tayfadan veto falan yer. Bir şeyler olur yani. Olsun lütfen.

Tayfa karşi cikar muhtemelen arkadaşlarına önem vermeyen birini oda tayfaya katmaz bence. Suan tayfa da bulunan herkez bir biri icin ölecek tarzda insanlar caribou öyle biri değil.
Luffy karar verirse, kimse bir şey diyemez. Robin olayında da herkes karşı çıktı, sonuç değişmedi. Caribou açık açık gidecek yerim yok, değiştim ve farklı bir insan oldum. Beni yemine kabul et diyor, Luffy'de tamam, gel diyor. Caribou cidden değişmiş olabilir. Devrim olayında sebebi olmamasına rağmen yardım etti. Ayrıca Raizo, Caribou'nun anahtarını çalmış yanlışlıkla, buna rağmen Caribou kaçmak yerine yardım ediyor.

Kanka öyle ama uymuyor bizimkilere :D Yahu bu Luffy aptalı, Zoro'ya şunu demiş adam; :D Umarım karşı çıkarlar.
Bence de ama hiç günceldeyken ekibe biri katılmadı. İstemiyor değilim :D Logia özellikle istyiorum ama bu gevşeği değil tabii. Carrot katılsın. O hatta banko olmalı

Luffy karar verirse, kimse bir şey diyemez. Robin olayında da herkes karşı çıktı, sonuç değişmedi. Caribou açık açık gidecek yerim yok, değiştim ve farklı bir insan oldum. Beni yemine kabul et diyor, Luffy'de tamam, gel diyor. Caribou cidden değişmiş olabilir. Devrim olayında sebebi olmamasına rağmen yardım etti. Ayrıca Raizo, Caribou'nun anahtarını çalmış yanlışlıkla, buna rağmen Caribou kaçmak yerine yardım ediyor.
Tipden kaybediyo , sanjinin estetik tekmelerine mağruz kalması lazım gerçekten gelecekse.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık