Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 940: İsyan Kıvılcımı

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 83 48.0%
  • Orta

Kullanılan: 66 38.2%
  • Kötü

Kullanılan: 24 13.9%

• Kullanılan toplam oy
    173
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Slash tanımı yaptım ben. Ona haki eklersen elbette logia keser. Asıl sen bambaşka mecralara gitmişsin de farkında değilsin. :/ Lazer silahı yaptın 40 yıllık sıleşi. Biz dediğin de sen ve @Mr.Bushido ise aman ha kalsın, kendi kendinizi gaza getirip coşuyorsunuz sonra. :S
Senin aklın tatsu makilere falan gitmiş herhalde. Burada yazdım:

Bildiğin denizdeki dalganın enerji biçimi. Böyle foşur foşur akıyor :D

Şimdi şuna bakalım.
http://tortuga-ceviri.com/okuma/read/one-piece/tr/93/939/page/16

Burada Hyogoro amcanın yaptığı şey de Rayleigh'in yaptığı şey de aynı. Enerji dalgası dediğim şey budur.

Şimdi kullanım şekli ve mantığı olarak karşılaştıralım Luffy, normalde koluna bastığı hakiyi avuç içinde toplayarak dövüştüğü uzuv düşmana temas etmeden hakiyi yollamaya/iletmeye çalışıyor.

Zoro da normalde kılıcına bastığı hakiyi kılıcı düşmana temas etmeden karşıya yolluyor/iletiyor.

İki kullanım şekli ve mantığı da aynı. Rayleigh bunu file yaptı Zoro da bunu küçük ölçülerde Monet'e yaptı.
Mantık aynı. Şu farklı de tartışalım. Yok farklı diyemiyorsan da fantaziye kaçma.

Slash tanımı yaptım ben. Ona haki eklersen elbette logia keser. Asıl sen bambaşka mecralara gitmişsin de farkında değilsin. :/ Lazer silahı yaptın 40 yıllık sıleşi. Biz dediğin de sen ve @Mr.Bushido ise aman ha kalsın, kendi kendinizi gaza getirip coşuyorsunuz sonra. :S
Niye böyle bir şey dedin la şimdi? Neyi mi gördün? üzdün beni şuan. Olay ne olursa olsun fikrimi söyledim. Sonuçta ortada kesin bir şey yok. Slash olayı ile Alakası da olabilir ya da olmayabilir. Sonuçta her şeyi ile bilmiyoruz olayları.

Tabire bak tabire. :D Hyo dedenin yaptığı aduket gibi bir şey iken Zoro'nun yaptığı ise slash'e haki eklemek. Aynı şey değil bence. Slash dediğimiz şey de rüzgar zaten.
Rüzgar değil. Havayı kesiyor. Brook söyledi ryuma dövüşünde. Rüzgar olsa sürekli fırtınalar koparır. Tatsumaki bir tek döndüğü için rüzgar yaratıyor. O da şeklinden dolayı. Senin mantığına göre mihawk slash atarken marinefordda fırtınalar kopmalı.

@Akainu Sakazuki
Japon kültüründe olsun diğer absürt eserlerde olsun kılıçla uzaktan yapılan saldırıların kılıcın savrulması ile oluşan rüzgarla olduğunu herkes bilir diye biliyordum ama bilinmiyormuş. Meğersem Zoro bunca zamandır Ki'sini toplayıp kamehame atıyormuş millete. :(
Zoro bu yapar. Zoro aslında Luffy’den de güçlü ama bilerek güçlü düşmanları ona bırakıyor. Güçlensin benim seviyeme gelsin diye.

Rüzgar değil. Havayı kesiyor. Brook söyledi ryuma dövüşünde. Rüzgar olsa sürekli fırtınalar koparır. Tatsumaki bir tek döndüğü için rüzgar yaratıyor. O da şeklinden dolayı. Senin mantığına göre mihawk slash atarken marinefordda fırtınalar kopmalı.
Anlamıyor işte @Raiden efendi :) İki tane örnek atıp aradaki farkı söyle diyoruz aklındaki şeyi bana söyleyip iki olay arasındaki farkı söylemiş gibi yutturmaya çalışıyor. Bir de üstüne kamehame esprisi yapıyor. Canım benim.

Benim söylediğim şeyin laciverti. Zoro bir yerlerinden enerji huzmesi çıkarıyormuş gibi lanse edildi, ben de hayır öyle değil dedim işte.

Neyse yav, hiç umurumda olmayan bir konuya niye bu kadar daldım onu da anlayabilmiş değilim. Nasıl diyorsanız öyle olsun. :/

Adamlar deşifre oldu , Sanji' senden benden çok düşünüyordur merak etme..Hem ne olursa olsun Nami'nin yanında olmak var bi kere :D Law şekül şükül yaptı gitsin uğraşsın kendi madem.. Brookda kilot peşinde değildir onuda bağlar biryerlere heralde Ben bazen unuttuğunu düşünüyorum Brook'u-Robin'i :D
Ne olursa olsun tayfa 3 kişilik değil. KK olacak adamın tayfasından bahsediyoruz. Sürekli Luffy-Zoro-Sanji korumak için bunların peşini mi kovalayacak. Oh ne ala koruyanım var, böyle tayfada yan gelip yatarım. :a:

Sanji'nin kızların yanında kalmak mı gitmek mi tercihinde kalması Sanjicilik işte. Bilgi vermek yerine zevki için hamama gitmiş bir adam neticesinde. :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık