Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 939 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ensestçi marimo. :(
Ensestini geçtim, normal bir ilişki bile düşünmüyor adam. :flaugh:
Oden, Zoronun babası çıkamaz. Çıkarsa kardeşi ona aşık olmuş olur.
Oden, Zoronun abisi çıkamaz. Çıkarsa yeğeni ona aşık olmuş olur.
Oden, Zoro'nun amcası çıkabilir. Çıkarsa kuzen aşkı olur.

Ama ben kurtizanın Zoro'ya aşık olduğunu zaten düşünmüyorum. Zoro, ryumanın soyundan çıksın.
Zoro'nun, Kamazo'yu kestiği sahnede, Hiyori, "çok güçlüymüş," derken; altta kalp atış efektleri var. Bence oldu gibi.
Tamam kankuuuu :)

Bir Türk filmi edasıyla "durunnn siz kardeşsiniz" olayı yaşanmaz mı dersin :D
Yaşanmasını istemem, diyelim.:flaugh:

Oden'nin çıkacağı seviyeye göre değişir. Şu anlık gayet yakın seviyedeler gibi. Ashura Doji, Denjiro, Kawamatsu , İnu ve Neko 3. adam civarında gözüküyor. Ülke olarak ise Wano baya güçlüymüş :D Boşuna hükümet Wano'ya giremiyor.
Oden'i ben Yonkou seviyesine yakın bekliyorum. Roger ve WB'yi kendine hayran bırakmış bir adamdan çok şey beklemek lazım. Tabi görmeden emin olamayız.

Aynen dediğin adamların hepsi 3. Komutan seviyesine yakın ya da o seviyede gözüküyorlar. Kawamatsu belki daha bile güçlü çıkabilir.

@carpe d. em

Oden'i nasıl indirdikleri belli değil. Bir takım oyunlar dönmüş gibi duruyor. Bir görmek lazım hikayeyi. Kaido'ya o yarayı açan da Oden olabilir.

Oden'i ben Yonkou seviyesine yakın bekliyorum. Roger ve WB'yi kendine hayran bırakmış bir adamdan çok şey beklemek lazım. Tabi görmeden emin olamayız.

Aynen dediğin adamların hepsi 3. Komutan seviyesine yakın ya da o seviyede gözüküyorlar. Kawamatsu belki daha bile güçlü çıkabilir.
Dediğin gibi Oden için bahsedilenler şeyler beklentiyi artırıyor. Adamları ise Kaido gibi birisini görmelerine rağmen kaç senedir beklemişler veya kimseye hizmet etmemişler. Ashura Doji, Kaido ile dövüşmek için hazırlanıyordu :D Bir şeylere güvendikleri kesin.

Hocam ne yaptın. :D
Herkes bir gün kılıç koklayacak. :D Şaka bir yana haklı olabilir. O seviyelere yakın çıksa kimse şaşırmaz gibi geliyor bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık