Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 939 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamam da bu çocuğun babası anası kim? Göstermesi lazım. Atası Ryuma büyük ihtimal. Ama ana baba kim? Ne oldu da Zoro buradan ayrıldı falan. Bakalım nasıl işleyecek :D

Kawa demedim zaten. Bu Kyoshiro dan bahsediyorum. Kawa vs Kyoshiro hhahaha :D
Göstermeyebilir gibi onları :D Cidden kaç sene geçti, adama kim ebeveynlik yaptı bilmiyoruz.

Kyoshiroya level bictiler zati hemen :D Hyo YC2 imiş de Kyoshiro YC1 imiş :D :d

vs karar vermeye daha var. Önce görelim :d

Bunlar aslında önemsiz. Benim pu pu pu pu reis yani Alpacaman yenildi :( üzücü bir gün
Şeyden dedim ya; kızı böyle bir işe verdi ya. Sonuçta prenses :D

Alpacaman yenildi ama iyi bir yol için feda edildi. Luffy p up hhahah :D
Göstermeyebilir gibi onları :D Cidden kaç sene geçti, adama kim ebeveynlik yaptı bilmiyoruz.
Ben Oden diyordum o yüzden dedim. Şimdi orta da başka aday yok resmen :D Eğer Zoro’nun ailesini falan göstermez ise çok ama çok saçma olur. Zoro’nun hocasından bir şeyler çıkacak belli. Hitetsu dan duyacağız galiba. Ama ailesi nerede acaba Zoro’nun. Harbiden kim demişti hatırlamıyprum; En güçlü aile bunlardı dışladılar falan gibi bir şey aöyleniyordu:D

Oden hanesini destekleyen tek derebeyliğin derebeyinin oğlu.Kaido odeni destekleyenleri teker teker öldürmeye başlayınca zoronun babası wanodan gizlice yollamıştır.(Zoro 2-3 yaşlarındayken olduğu için zoronun hiçbir hatırası yok ?).Zoronun ailesini hatırlamamasınıda bu şekilde aradan çıkarmış olur.

Oden hanesini destekleyen tek derebeyliğin derebeyinin oğlu.Kaido odeni destekleyenleri teker teker öldürmeye başlayınca zoronun babası wanodan gizlice yollamıştır.(Zoro 2-3 yaşlarındayken olduğu için zoronun hiçbir hatırası yok ?).Zoronun ailesini hatırlamamasınıda bu şekilde aradan çıkarmış olur.
Zoro o zamanlar 2-3 yaşında değildi. Zoro şu an 21 yaşında, Wano'yu 20 sene önce işgal ediyorlar.

Ya yalnız her şey bir yana Hiyori'nin annesinin verdiği karar çok acımasızca değil mi? Kız resmen yıllarca tüm yükü kendi başına üstlenmiş. Oda buradan acayip bir flashback çıkartacak bence.

Haaha ya abi Bu Law ve tayfası ne böyle ya? Bunlar yonko tayfası falan olamazlar. Law ın kendisinde bile o vasıf yok bir de tayfası çok ezik. Bir ara Law’a, Luffy’nin Wb si deniliyordu:hhh:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık