Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 939: İhtiyar Hyorse Yolu Biliyor

Bölüm nasıldı?

• İyi

Kullanılan: 148 75.1%
  • Orta

Kullanılan: 41 20.8%
  • Kötü

Kullanılan: 8 4.1%

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilmiyorum. Bu teknik bana Kaido için yeterli gibi gelmiyor.

Not: Bölümde konuşulmuş bir şeyi tartışıyoruz. Bu da konudışına mı giriyor? Öyleyse bilmiyordum. Yeniyim.
Olay biraz Kaido'nun neden öldürülemediğine gittiğinden öyle dedim.:)
Bir arkadaş demişti (starkk) bu tekniği normalde zayıf olan bushosoku hakisini güçlendiren g4 ile baraber kullanırsa fark yaratabilir zarar verebilir.

İyice yedin kafayı he. :oleyo2: Kawamatsu değildir o. Anlatılana göre kızla berabermiş zaten, sonrasında da hapse düşmüş. Wano'dan çıktığını bile sanmıyorum.
Sorma pek iyi değilim bugün :D Ya analizde abidik gubidik başka bir isim daha söylediğinden direk ortaya atmamıştım zaten. Ekmek çıkmaz o zaman ya Crocus gibi troll birisinin takacağı birisi böyle heykelini yapsak beton yetmeyecek birisi olması gerekir zaten. Muhtemelen Scopper reyizdir o :a:

Sorma pek iyi değilim bugün :D Ya analizde abidik gubidik başka bir isim daha söylediğinden direk ortaya atmamıştım zaten. Ekmek çıkmaz o zaman ya Crocus gibi troll birisinin takacağı birisi böyle heykelini yapsak beton yetmeyecek birisi olması gerekir zaten. Muhtemelen Scopper reyizdir o :a:
Kikunojo mu? O-kiku'dan öyle bahsetmişler. :(

Olay biraz Kaido'nun neden öldürülemediğine gittiğinden öyle dedim.:)
Bir arkadaş demişti (starkk) bu tekniği normalde zayıf olan bushosoku hakisini güçlendiren g4 ile baraber kullanırsa fark yaratabilir zarar verebilir.
Bana pullarını kırabilmek çok büyük bir hasar olarak göründüğü için böyle düşündüm.
Bilmiyorum. G4'ü küçümsüyor da olabilirim.
Bu bölüm çok kızdım Luffy'ye. Belki ondandır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık