Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy paşa paşa tek yedi beyler. Tamam bende istemezdim, dalga geçtiğimize bakmayın.

Ama Yok Luffy geleceği gördü mü? Demek saçma değil mi? Yani G4'e geçmiş, baya saldırmış falan,
Kata bile kaç saniye zar zor görüyordu.( Buna inanarak söyleyenlere lafım)

Sonra Kılıcı Luffy kullanacak demek, bu da saçma. O kılıç bariz Zoro'ya gidecek belli yani, bugüne kadar hep Zoro aldı kılıçları, bir zahmet de alsın yani. Ben dediğimi tekrarlıyorum, Zoro diğer lanetli yerine, bunu alacak.

Sonra Luffy, yine 1000 gölge+kılıç ile alacak falan, o işte yalan. Oda tekrara düşmek istemez böyle bir arc da, yonkou indirmekten bahsediyoruz.

Yani şu Kaido ile arasında ki farkı hemen kapatıp, ne ara yenecek bu adamı? Yenerse gerçekten tatmin olacak mısınız? Şöyle şu canavara herkes saldırsa, hepsi son güçlerine kadar kullansa, anca öyle yenseler ki o da zor. Artık bağıra çağıra yada ağlayarak, gaza gelerek yenilecek adamlar bitti.

Yumrukla çok alakası yok,1,5 milyonluk adam lafı artık tek yemez herhalde dedirtiyor insana.

Lakin yonkoular çok başka.
Yumruk derken, Oda'nın yapmak istediğin den bahsediyorum.
Yonkou başka bir de bu adam daha başka. Yani tam bir canavar çok zor, bu adam nasıl inecek merak ediyorum. Yani çok güzel işlemeli.

Bu arada Luffy Kaido'dan tek yememesi için gereken şey hız.Kaido'nun saldırısı güçlü olduğu kadar baya hızlıda.Luffy saldırıdan kaçabilseydi işler biraz olsun değişebilirdi.Luffy Kaido kadar güçlü olamayabilir ama ondan hızlı olabilir.Gerçi ondan hızlı olsa bile adam hem dayanaklı hem güçlü
Bir zayıf noktası olacak galiba

Herif baya baya G4'e kafa atmış lan. Kong gunla şehirler arası seyahat eden Dof'lardan, savunması kırılıp üstüne ağzı yüzü hoşafa dönen Kata'lardan G4'e kıçını dönüp masaj yaptıran Kaido'lara geldik. Vay be. :/

Tüm kek adası arc'ın ortasın da 2 amiral ile Bm korsanlarının tamamı yok ediliyodu. Ben de ahali ne yapıyonuz Yonko'yu nötürlemek için sadece 2 amiral lazım diyodum. Bunun üzerine yaklaşık 15 kişi filan bizi linc etti sen ne dediğini bilmiyosun diyenler bile oldu.

@Densetsu no Samurai sen ara vermiştin foruma az çektirmediler bana.

Dedim Mf'deki Yonko yaşlı, hasta, haki kullanamıyo,ortasından deşilmiş kısacası ölmek için yaratılmış karakter, buna rağmen yarı ölü adam en güçlü amirale 2 vurdu sadece. Mf meyveler savaşıydı haki adam akıllı yoktu klasik element amiralleri b. haki kullanamıyo meyveleri ile büyük dez avantaj dedik.

Tüm kek'in ortasın da ahali Bm filan element işlemiyo kadın devase şimşek yedi hasar almadı, saatlerce minyatür güneş üzerin de seyahet ediyor, element amiralleri bu kadına meyveleri ile kolay hasar veremez dedik inandıramdık yine linc yedik. Bm sokulduğu garip haller tayfanın kurtulması için dedik. Bm'nin, Kata gibi adama sen kendini ne sanıyorsunu, Kata'nın Luffy için çok uzun geleceği görüyosun muhabbetini söyledik.

Kaido için Ace romanın da Wb hayatta iken 1vs1 en güçlü denildiğini, hava, kara, suda bu adama en güçlü boşuna demez Oda dedik. Tek başına heryere kafa atmış adamı öldürmeyi başaramamışlar bu adam çok acayip seviye dedik. Gecen bölüm bile bu adamdan bişey olmaz savaşmayı bilmiyor dediler. Dof herkeze ayar veriyodu Kaido lafı geçince titremye başladı bunlar hep argümandı.

Wb fragmandı, 795 Kaido'nun tanıtımından buyana kadar Oda bize bir çok argüman verdi Yonko sınıfı çok ayrı yerde diye biz de anlattık şimdi ise Oda güç dengesinin içine etti diyolar hep böyleydi arkaşlar lütfen. Oda kendi yarrattığı evrendeki güç degesini bir iki bölümde ayarlamadı 200 bölümdür bu seviye çıkacağı belliydi.

Oha Luffy ne varsa boşaltmış ama Kaido tın demiş :oleyo: Ulan üstüne bu kadar G4 yumruğu alıp peh diyen bir adam olabilir mi ? Hala amiral diyor musunuz la :fool:

Roger'ın sağ kolu gençliğinde Amiral yenecek kuvvetteymiş (Rayleigh). Kendisi de ondan bile güçlü işte, neden şansa olsun.
Aslında Roger için geçeli değil sadece bu kadar çok güçlü argümanın olduğu noktada birisinin KK olması hakikaten yüksen sanş gerektriyo hissini almaya başaldım ben son zamanlarda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık