Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido çok ayrı mevzu, Zoro nun da ona saldırmasını isterim Luffy ile o ayrı. Ama Zoro nun ben ne hikaye ne de güç olarak, luffy nin arakasına atılcağını düşünmüyorum. Bak yine kaç bölüm ortalıkta yok, bence artık bizim yosunun sırası geldi, gösterecek hünerlerini.:a::mincika:
ZORO reis... insin sahneye... akacak kan damarda durmaz ağaa.a.:mincika::mincika::mincika:

Kocaana’da böyle gösterildi , luffy yumruk attıktan sonra direk tükendi hatta. Yani dövüşseler BiGmom da bence bu şekil Luffy ‘i patates ederdi . Jinbei olayında saçma bir kriz muhabbeti oldu .
Katakuri'nin neden uzak gelecek dediği belli oldu. Aradaki güç farkı çok fazlaymış. Ne yalan söyleyeyim Kaido'nun 3 ya da 4. Komutana tek atmasını beklerdim de sağ kol seviyesindeki adama tek atabileceğini hiç düşünmemiştim.:D

Harbi Luffy tek yediyse bu adam 2 amiral yada tüm yonkou komutanlarını tek başına alır bence. Denk getirdigini hastaneye yada morga kaldırırlar. Demek ki WB(Kendisi en sevdiğim op karakteridir.) en güçlü değilmiş.

G4 ile bile inmeyecek demiştim geçen hafta bunu anlamak pek zor değil ama anlayamiyor bazilarimiz.

Yok G3 ile vurmuş yamultmuş da.
Yok vurup gõzlerini kaydirmiş da.

Buyrun Luffy kaydirmiş ama kendine kaydırmış...

Şimdi yine Yonkou kaptanı>Tayfasına mı döndük, yoksa bu saman alevi mi bi anda parlayıp sönecek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık