Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 923: İmparator Kaido, Luffy'ye Karşı

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    336
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reyli'nin dediği gibi, böyle böyle güçlenip gelişecen işte Rufi:rolleyes:

Bu dayaklar sana K.haki, B.haki, H.haki ve Meyve çeşitlemeleri/uyanışı olarak geri dönecek.

Zaten bi zahmette bu yolda Kaido,BM veya Shanks'tan birinden güzel dayak yemiş olsun. Hiç dayak yemeden gelmiş olsa iyi olurdu ama daha genç ve tecrübesiz.

Yaşına göre çok iyi iş, Roger bu yaşta nasıldı bilmiyoruz. Büyük ihtimalle Luffy yaşındayken Luffy kadar iyi değildi, yaş durumuna bakınca.

MF de Luffy i kritik bir biçimde Jinbe kurtardı.
Balıkadam adasında kan verdi kurtardı.
BM de hapisten kurtardı.
En kritik yerlerde hep Jinbe vardı. Bakalım yakında ortaya çıkacak mı acaba.

Sonuçta senin de pek beklemediğin bir olay yaşanmış. :D

@Çörekçioğlu Luffy
Kendi kazdığı kuyuya düştü Luffy. :( Hani oyunlarda sen saldırmadığın sürece heykel gibi duran boss'lar olur ya hah Kaido da o hesap işte. :D
Ben olayı daha yeni idrak etmeye başladım. Sabah uyanır uyanmaz okumuştum mangayı, o yüzden sıkıntı yok diye düşünüyordum. Şimdi göğsüme bir ağrı çöktü. Üstüne bir de GS olayı oldu. Hani bakıyorum kendime, birisinin tavuğuna kışt da demedik. Nasıl olduysa bugün her şey bizi buldu :gamyon:

Ben olayı daha yeni idrak etmeye başladım. Sabah uyanır uyanmaz okumuştum mangayı, o yüzden sıkıntı yok diye düşünüyordum. Şimdi göğsüme bir ağrı çöktü. Üstüne bir de GS olayı oldu. Hani bakıyorum kendime, birisinin tavuğuna kışt da demedik. Nasıl olduysa bugün her şey bizi buldu :gamyon:
Olayın ciddiyetini yeni idrak etmeye başladığın belli yoksa geleceği görüyor falan demezdin. :D

Reyli'nin dediği gibi, böyle böyle güçlenip gelişecen işte Rufi:rolleyes:

Bu dayaklar sana K.haki, B.haki, H.haki ve Meyve çeşitlemeleri/uyanışı olarak geri dönecek.

Zaten bi zahmette bu yolda Kaido,BM veya Shanks'tan birinden güzel dayak yemiş olsun. Hiç dayak yemeden gelmiş olsa iyi olurdu ama daha genç ve tecrübesiz.

Yaşına göre çok iyi iş, Roger bu yaşta nasıldı bilmiyoruz. Büyük ihtimalle Luffy yaşındayken Luffy kadar iyi değildi, yaş durumuna bakınca.
Rocır mı ballıydı Luffy mi diyorsun yani ? Bence yeni nesil eski nesli geçer :oleyo:. Shounenlerde hep böyle oluyormuş :gamyon:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 25)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık