Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 922 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'da hayvan gibi B.haki beklerdim ama bi yumruktan bukadar etkilenmesi ilginç.BM reyize saygılar bide en zayıf yonkou diyorlardı kadına .

Beyler burada Musti hayatınızı kurtaracak bir açıklama yapmış. Atlayanlar, görmeyenler olursa diye alıntı yapıyorum.

Hemen gaza gelmişsiniz de bu Kaido'yu pek etkilemez. O yüzden sonrasını beklemekte fayda var.
Oo İso gelmiş. :/ Hoş geldin hacı. Öyle valla, kaşıntı muamelesi çekecek muhtemelen.

@H1dalg0
Ufak bir düzeltme yapayım. Ben de söylüyorum zaten etkilenmeyeceğini ama komutanlar işin ayrı bir boyutu. Hiçbir komutan vücuduna direkt bir G3 saldırısı yemedi. Ya savunmaya takıldı ya da ıskaladı. Denk gelse emin ol Kata'dan bile kan alır bu saldırı.

Oo İso gelmiş. :/ Hoş geldin hacı. Öyle valla, kaşıntı muamelesi çekecek muhtemelen.

@H1dalg0
Ufak bir düzeltme yapayım. Ben de söylüyorum zaten etkilenmeyeceğini ama komutanlar işin ayrı bir boyutu. Hiçbir komutan vücuduna direkt bir G3 saldırısı yemedi. Ya savunmaya takıldı ya da ıskaladı. Denk gelse emin ol Kata'dan bile kan alır bu saldırı.
Hoş bulduk.

Bir de Luffy oraya nasıl çıktı lan? Law havadaki bir madde ile değişim mı yaptı?

@H1dalg0
Ben de biraz mecazen yazdım zaten haklısın.n

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık