Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shutenmaru denen adam pisliğin teki çıktı Rıza Baba diyebilirim sanırım.:a: Kaidonun meyvesinin erken çıkması kötü oldu.Bu güzel ayrıntıyı burada kullanması kötü oldu kanımca.

Valla izlenim olarak benim içinde öyle,genede dereyi görmeden paçayı sıvamayalım diye düşündüm,tam gücünü gördükten sonra yorum yaparım,crackere şu jacke darbe atanların hiçbiri ulaşamaz gibi geliyor,zunisha hariç
Cracker, Fuji ve Sengoku'nun olduğu gemiye saldırıp oradan kurtulamazdı bana kalırsa.

Cracker, Fuji ve Sengoku'nun olduğu gemiye saldırıp oradan kurtulamazdı bana kalırsa.
Yüzünü görmedikleri için az ödül vermedilerse arada 100 milyondan fazla fark var zaten.O kadar olsun Jack kesinlikle bariz daha güçlü.Canavar korsanlarının komutanları koca ana komutanlarından güçlüdür bence.Mom tarafı dengeyi güçlü ve kalabalık olan ailesiyle sağlıyordur.Bu smile kullananların sıradan aile üyeleri kadar güçlü olduklarını bile düşünmüyorum ben çünkü.

Herkes Jack'in kesilmesine şaşırmışta hatta Zoro olsa yener filan diyenler var bu adamın Zoro'dan güçsüz olduğu bir yerde geçti de ben mi kaçırdım. Bu arkadaşlar Fuji'yi de ilk başlarda Zoro'ya rahatça aldırıyordu.

Cracker’in kendisi saldırmazdı ki.
Püsküt ordusunu salardı gemiyle ve bence jack’den fazla hasar verirlerdi. Bu puskütler g4 ile anca hasar gördü. Yani öyle geminin ateşlediği toplarla hasar görmezlerdi. Cracker arkada püsküt oluşturmaya devam ederdi taa ki fuji yer çekimi ile yanına uçana kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık