Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921: Shutenmaru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    259
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O başka. Savaştan önce Shutenmaru'nun kime biat edeceği konu. :flaugh:
Birkaç sayfa öncesinde Kaido kesmekten, halkın samuray imgesinden bahsediliyordu da orda kalmışım . :D Ben de Samuray tümen komutanının Zoro olmasını isterim, yakışır.
Oroci? onu kim indirecek bakmayacaklar mı? Zoro mazlumun yanın da değil mi? Luffy Kaido'yu nasıl tek indirebiliyor?
Biattan ve yüceltmekten bahsediliyor. Simdiden sokaklarda haykırılan isim belli. Zoro tek başına yapar belki bu dediklerini.
Zoro kraldır. Zoro’yu savunanların bazılarının hater olduğunu düşünüyorum çünkü adamı nasıl milletten soğuturuz kampanyası uyguluyor olabilirler mi acaba :hmm:
Çok tehlikeli bunlar çoook.
Yine diyeceğim, forum onlarsız çok yavan ama. :D

Yani bu kadar rastlantı bana biraz garip gibi geliyor. Kaido'nun ejder (Shenron) olduğu belli oldu. Sorun şu ki Vegapunk'ın o meyvenin yapayını yapma olayı var. Bunu yiyen de Momonosuke. Şimdi biri bana açıklasın. Neden?

Tam olarak neyi açıklayalım?
Momonosuke'nin rolü ne mesela , savaşa katılabilir mi ? Vegapunk bu meyveyi neden kopyalamak istedi ? Kaido yapay meyve işini onlardan mı öğrendi ? Kaido'nun ejderha güçlerine benzer güçler taşıyor mu Momo ? Momo Kaido'nun meyvesiyle etkileşime geçebiliyor mu ? gibi gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık