Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 921: Shutenmaru

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    259
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda Kaido'yu tanıtırken havada, karada ve denizde en güçlü dedi. Karada ve havada gördük. Belki de beklenmedik bir şekilde bir deniz formu da vardır.
Kaido Shuten'i adamı yapmak istiyormuş! Shuten ne? Samuray. Peki Samuray ne kullanır? Kılıç. Peki en iyi kılıç ustası kim? Mihawk. Jack'i kesen kim? Shuten. En iyi kılıç ustasının öğrencisi kim? Zoro. Zoro ne kullanıyor? Kılıç. Peki Shuten Jack'i kesebildiyse Zoro ne yapar? Uzuvlarını koparır. Buradan yola çıkarsak Zoro ne olur....?

En güçlü sağ kol!!

AHAHAAHAHAHAH
Adam mihawk fanlarının taşlamasına uğramamak için cümlenin sonuna fan değilim yazıyor. :D :D
Mihawk fanları baskı yapmayın millete Shanks fanlarını yıldıramazsınız.
ben zaten fazla yazan bir üye değilim bayramdan bayrama fanlıkla da işim olmaz konu dağılmasın diye öyle yazmıştım :D

Bu bölümle anladım ki Doflamingo cidden Kaidou ortaklığında baskın tarafmış ya la. Hatta Doffy arada bir sırtına binip basıyormuş kırbacı hiyaa

Kaido Shuten'i adamı yapmak istiyormuş! Shuten ne? Samuray. Peki Samuray ne kullanır? Kılıç. Peki en iyi kılıç ustası kim? Mihawk. Jack'i kesen kim? Shuten. En iyi kılıç ustasının öğrencisi kim? Zoro. Zoro ne kullanıyor? Kılıç. Peki Shuten Jack'i kesebildiyse Zoro ne yapar? Uzuvlarını koparır. Buradan yola çıkarsak Zoro ne olur....?

En güçlü sağ kol!!
Burası çok açık zaten. Zoro daima en güçlü 2. adamı alırmış. Luffy Kaido'ya gireceğine göre Zoro King'i dövecek tek başına. Net oğlu net.

En güçlü sağ kol!!
Kalk kalk geldik.

Kalk kalk geldik.
En son yemek gifi paylaşıyordum Roo reyiz :/ Hangi yıldayız? Ben neredeyim? Bana ne oldu?
Burası çok açık zaten. Zoro daima en güçlü 2. adamı alırmış. Luffy Kaido'ya gireceğine göre Zoro King'i dövecek tek başına. Net oğlu net.
Ben fan demesinler diye alçak gönüllü davranıyordum! Aslında Zoro Luffy'e ayıp olmasın diye Kaido'yu indirmiyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık