Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 920: Oden’i Seviyorum

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    216
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunlar harbi neyine güveniyor da Kaido'ya baskın yapıyorlar. Oden çorba olmuş, şimdi ne değişti? Kaido bunlara ben tek siz hepiniz dese bile şansları yok.

Luffy : Gear 4 Gorilman .
Luffy söz konusu ise herşey mümkündür.
Ben lufy değilde bu Kienmon tarafındayım. Ciddi ciddi Lufy ve Law tesadüf eseri karşılarına çıkmasa İnu ve Neko'yu bulup operasyon yapma niyetindelermiş. Çok saçma değil mi? Lufy ne kadar güçlü o bile tartışılır.

Ben lufy değilde bu Kienmon tarafındayım. Ciddi ciddi Lufy ve Law tesadüf eseri karşılarına çıkmasa İnu ve Neko'yu bulup operasyon yapma niyetindelermiş. Çok saçma değil mi?
Diyor zaten milyonda bir şansımız olsa bile deneyeceğiz diye. Umut işte , zaten her karakter bu hayalle çıkmıyor mu yola. Hepsi çapına bakmadan ileriyi hedefliyor. Burda ufak fark Kinemon Luffy ve ekibinin tıpkı Pedro gibi şafağı getireceğini düşünüyor. Oldu karşılaşmadılar yine adam toplayıp uygun anda saldırmayı denerdi. Yenemese bile sözünü tutmak için savaşırdı.

Diyor zaten milyonda bir şansımız olsa bile deneyeceğiz diye. Umut işte , zaten her karakter bu hayalle çıkmıyor mu yola. Hepsi çapına bakmadan ileriyi hedefliyor. Burda ufak fark Kinemon Luffy ve ekibinin tıpkı Pedro gibi şafağı getireceğini düşünüyor. Oldu karşılaşmadılar yine adam toplayıp uygun anda saldırmayı denerdi. Yenemese bile sözünü tutmak için savaşırdı.
iyi kötü Oden'nin gücü belli, biraz mantıklı düşünseler en fazla Oruchi'yi hedeflemeleri lazımdı. Kadio başka bir şey, adam tek geziyor zaten, isteyen ulaşıp indirmeyi deneyebilir. Kimse öyle bir şeyle ilgilenmiyor gibi duruyor.

Reverie'de İm-sama bu sefer ki ışık kim, söyleyin temizleyelim dedi Gorousei.. Şimdi de Luffy için şafağı getirecek deniyor.. Acaba bu ışık olayı farklı güç mü yoksa seçilmiş olma durumu mu.?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık