Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 919: Oden Kalesi'nin Yıkıntıları

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 111 58.1%
  • İyi

Kullanılan: 45 23.6%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.9%
  • Kötü

Kullanılan: 9 4.7%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    191
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tamamen mantık yürütüyorum.

Şimdiki ben, geçmişe gittiğimde, geçmişteki benle karılaşıyor isem,
Şimdiki ben, geleceğe gittiğimde, gelecekteki benle karşılaşmaz mıyım?
Geçmişte sen varsın ama gelecekte yoksun ki. Bugün 20 yıl sonraya gönderildin, gönderilmesen yanarak ölecektin. Ki ölü gözüküyorsun gelecekte de. Ölmediklerine dair bir ibare olsa farklı anlatılırdı bence. Shutenmaru Momonun 20 yıl sonraki hali çıkarsa işler değişir ama imkansiza yakın 20 yıl kimlik gizleyerek dolasma ihtimalleri. :)

Geçmişte sen varsın ama gelecekte yoksun ki. Bugün 20 yıl sonraya gönderildin, gönderilmesen yanarak ölecektin. Ki ölü gözüküyorsun gelecekte de. Ölmediklerine dair bir ibare olsa farklı anlatılırdı bence. Shutenmaru Momonun 20 yıl sonraki hali çıkarsa işler değişir ama imkansiza yakın 20 yıl kimlik gizleyerek dolasma ihtimalleri. :)
Geleceğe gitmesen ölüyorsun. Yoksun ki gelecekte karşılaşasın.
Aynı fikirdeyim. Bu yüzden aşağıdaki mesajı yazdım.

Umarım ölmüşlerdir. Geçmişten gelenler ile şimdikiler karşılaşmamalı.

Bunu bir görselle anlatayım;
Sadece tek bir olayın bile olasılıkları,bunu bir kılcal damar gibi düşün ve bundan milyarlarca var.Hangisinin olacağı belli değil çünkü bu gelecek,geçmiş değil.
Bu şimdiki zamanda yaşayan birinin hesapladığı olasilıklar ancak bunların birisi çoktan tercih edildi ve uygulandı bile. Tanrının (dr manhattan gibi) gözünden bakmaya çalış, dün bugün ve yarın aslında yaşanmış zamanlar. Tanrı bunların hepsini aynı anda görür. Sırası gelen yaşanır, sonsuz tercihten birisi seçilir zaten. Doğrudan buna müdahale edilmediği sürece gelecek değiştirilemez.

Funduska

Bu şimdiki zamanda yaşayan birinin hesapladığı olasilıklar ancak bunların birisi çoktan tercih edildi ve uygulandı bile. Tanrının (dr manhattan gibi) gözünden bakmaya çalış, dün bugün ve yarın aslında yaşanmış zamanlar. Tanrı bunların hepsini aynı anda görür. Sırası gelen yaşanır, sonsuz tercihten birisi seçilir zaten. Doğrudan buna müdahale edilmediği sürece gelecek değiştirilemez.
Tanrı inancım yok,dolayısıyla çok sığ bakıyorsun bence bu paradoksa.

Benim teorim olay gelecekten gelmek değil gibi haki ile zamanı yavaşlatmak.Tam olarak belli değil fakat Shanks haki ile belli bir alanda veya direk kişi üstünde haki ile zamanı yavaşlatabiliyor Kaido'yu durdurması olayını da buna bağlıyorum.Tabi Shanks değil ama Roger veya tayfasından biri olma ihtimali yüksek

Shanks olabilir mi diye bir düşündüm de Luffy ye şapkayı verdiği vakitten geçen zamanda fiziksel yaşlanması ve gelişme durumu olduğundan o ihtimal iptal.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık