Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 919: Oden Kalesi'nin Yıkıntıları

Bölüm Nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 111 58.1%
  • İyi

Kullanılan: 45 23.6%
  • Orta

Kullanılan: 17 8.9%
  • Kötü

Kullanılan: 9 4.7%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 9 4.7%

• Kullanılan toplam oy
    191
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir de ülkeyi kapatan adama yobaz derler. Bütün dünyada cahillik akarken adam ülkesini istiladan, dışarının tehlikelerinden korumuş ve eğitime yatırım yapmış. Diğer bir kral da çocukları çöllere gönderip, burayı adam edin, sizin olsun deyip çocuk işçi çalıştırır, onlar da sözde iyi kraldır. O çocuklar büyüyüp anarşist olunca da vay efendim neden böyle oldu, olur tabi:gamyon:.
O yüzden dedim hikâyeye göre bizimkiler iyi gibi gözüküyor ama kim bilir belki de iyi ya da haklı olan Orochi'lerdir diye. :oleyo2: Yardıma muhtaç olan halkın tek suçu Kozuki ailesini desteklemektir belki de... Oden ve hizmetkârları da bir avuç bağnazdan ibarettir! Peki ya Luffy kötülere yardım etmeye kalktığını öğrendiği zaman ne yapacaktır? Bildiniz! Herkesi dövecektir. :oleyo2:

Bir de ülkeyi kapatan adama yobaz derler. Bütün dünyada cahillik akarken adam ülkesini istiladan, dışarının tehlikelerinden korumuş ve eğitime yatırım yapmış. Diğer bir kral da çocukları çöllere gönderip, burayı adam edin, sizin olsun deyip çocuk işçi çalıştırır, onlar da sözde iyi kraldır. O çocuklar büyüyüp anarşist olunca da vay efendim neden böyle oldu, olur tabi:gamyon:.

Ne dolunaymış be arkadaş. Şu zaman olayını vermesi lazım mangakanın yoksa haftada bir dolunay olacak bu gidişle.
Bakma sen Oda yeni dünya düzeni savunucusu o kadar para kazandığı için de anormal sayılmaz.Japonya batıya kapılarını açtıktan sonra iyiye mi gitmiş kafalarına atom bombası yediler sonrasında hırs sonucu.Sadece teknolojik gelişim iyiye gitme anlamı taşımaz kültürleri de bozulmaya uğradı.Elbette batı hegemonyasında şu anda Kore'de ortaya çıkan örgüt gibi.Yada onlar gibi yenilen Almanya gibi.İstedikleri gibi at koşturmalarına izin vermezler bu saatten sonra.

Mangaka burada belki de japonlara dışa açılmayı iyi birşey olarak gösterme çabasında bunu da Shogun ve etrafındakileri zalim yaparak yeterince başarıyor şu anda.

Uzaktan gösterim çizimler çok kötü değil mi özellikle Luffy yoksa bana mı öyle geliyor? Mangaka bir noktadan sonra çizimleri umursamamaya başladı galiba yada asistanlar çiziyor.

Luffy kılıcı en son momosukeye verir, al mücadele et diye.
Bu zaman olayıda direk zaman meyvesi çıkmaz gibi, uyuma, dondurma gibi bir şey çıkar.
Dolunay vaktide vsler için güzel olur. Oluk oluk kan akıcak wanoda.
Başka ninjalar bekliyorum. Bizim tayfada esir olan çıkar yine.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık