Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 917 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro reis Luffy'e bırakıyor çöpleri uğraşmıyor. Evet Holdem ve sumoyu Luffy aldı ama Sumo Zoro reis'İi görüp tırsıp kaçmıştı aynı şekilde Zoro Hawkins'i karşıladı, Luffy de çöp ama fazla çöp olmayan Holdem'i almış yakışır Luffy reise zaten azı beklenmezdi tabi tek atacak ona lafımız yok ama bölüm tam bir çıksın er yada geç Zoroyu da göreceğiz bu arc da Zoro'nun Sanji durumuna düşmesinin imkanı yok.
Zoro sanji’nin durumuna düşemez zaten. Bunun için zoro’nun duygusal açıdan çöküntü yaşaması lazım ve değer verdiği her şey ile ilgili tehdit edilmesi lazım ki bu mümkün görülmüyor şu anlık.

Hawkins tanımıyor da, karşısındaki adamın anormal gücünü nasıl sezmiyor? Lufy önüne gelene güçlüsün derken. Holdem falan sıkıntı olmayacak tipler. Burayı acıma için mi gösterdi, uzatmak için mi ilerde anlarız. Asıl Wano'ya giremedik bile. Sanji çok hızlı değil, anlık yer değiştirmede hızlı gibi duruyor.
Anormal güç?

Zoro sanji’nin durumuna düşemez zaten. Bunun için zoro’nun duygusal açıdan çöküntü yaşaması lazım ve değer verdiği her şey ile ilgili tehdit edilmesi lazım ki bu mümkün görülmüyor şu anlık.
Yok sadece o açıdan değil. Dövüş Vs. atma o açıdan diyorum. Shogun'u falan almasını bekliyoruz reisin :D Ama evet öyle duygusal bir şey bile olsa Zoro'nun Sanji gibi kendi kafasına göre bir şey yapacağını sanmıyorum.

Yok sadece o açıdan değil. Dövüş Vs. atma o açıdan diyorum. Shogun'u falan almasını bekliyoruz reisin :D Ama evet öyle duygusal bir şey bile olsa Zoro'nun Sanji gibi kendi kafasına göre bir şey yapacağını sanmıyorum.
Umarım shogunu zoro alır çünkü üç bölümdür baya hayal kırıklığı yaşattı. Shogunu zoro değil de luffy alırsa sence ayaklanma çıkar mı :D

Wci arcında vs konusunda Oda luffy hariç kimseye bir şey göstertmedi o yüzden pek bir şey diyemeyeceğim.

O da tek atsaydı ne yapalım?
Howkins'e yazık olurdu.

Zoro aksiyona giriyor beklemede kal.

Bu arada biri şunu paylaştı, Law'ın kafasındaki hasır olabilir demiş. Hatta Kanjuro muydu yoksa Raizou muydu neysem, flashbackteki gölgesinde kafası böyle çizilmişti sonra ciltte düzeltilmişti vs.
Nedense güvenemiyorum sana. İyi mi diyon kötü mü diyon bilemedim. Gördüğün görseli atsana hele bi'.

Umarım shogunu zoro alır çünkü üç bölümdür baya hayal kırıklığı yaşattı. Shogunu zoro değil de luffy alırsa sence ayaklanma çıkar mı :D
Çıkar tabi hahaha :D Bence çok saçma olur yani tayfanın güç yükünü sırtlayan ilk iki adam dan biri olan Zoro kendi arcı denilen yerde Shogun falan alamıyorsa bu bizim canımızı sıkar. Bence sıkıcı da olur yani her şeyi Luffy'nin yapması. Ben daha tam hayal kırıklığı yaşamadım çünkü ucundan da olsa Aura işte Supernova kaptanına saldırı falan bir şeyler gördük iyi kötü. Yani şuan o adamları Zoro'nun da alabileceğini biliyoruz ama bu arc bir şeyler belli olacak ya üzüleceğiz yada sevineceğiz :D

Önceki başlıkta yangının sebebini tahmin eden üye kimdi. Elini opmeö istiyorum. O nasıl vizyondur öyle.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık