Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 915 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaido'nun çer çöp askerini gördük daha sadece. Neye göre gömüyorsunuz böyle anlamadım. BM'nin satrançtan mı yoksa ikambil kağıdından mı ne askerleri vardı, onları görüp yargılamak gibi bir şey bu. :(

Üye silindi 1004

Kaido'nun çer çöp askerini gördük daha sadece. Neye göre gömüyorsunuz böyle anlamadım. BM'nin satrançtan mı yoksa ikambil kağıdından mı ne askerleri vardı, onları görüp yargılamak gibi bir şey bu. :(
WCI adasında bir masal dünyası ve çocuksu bakış açısı konsepti vardı bunun sebebiyse çocukluğunu yaşayamayan ve çocuksu tarafını koruyarak kendini savunan Big Mom, psikopatın teki olsa da çocukluğuna sarılmış. O masal dünyasına uygun bir tasarım ve yaklaşım söz konusuydu bu yüzden. Meyve güçleri bile buna uygun tasarlanmıştı. Cinler, masalsı özellikler, uçan halı, konuşan ağaçlar, şövalyeler, insan suratlı gülen güneş vb.

Kaido'nun tayfasının ismi Gifters fakat hiç gifted değiller. Ucube gibiler ve çok çirkinler. Kaido'nun temsil ettiği şey aygırsı çok güçlü canavar hayvan ve hatta Beasts Pirates olarak anılıyorlar. Allah aşkına poposundan kanat çıkan yarasa mı olur?

Smile'ın olayı bu. Buglı meyveler. Estetikten yoksun olması tek negatif yanı değildir bence. Kusurlarını görmeye devam edeceğiz. Oda bunları böyle çizerek gerçek meyvelerden kalite olarak altta olduklarını söylüyor resmen. Yıkımcılar yine düşünülmüş, kaliteli karakterler olacaklardır.

WCI adasında bir masal dünyası ve çocuksu bakış açısı konsepti vardı bunun sebebiyse çocukluğunu yaşayamayan ve çocuksu tarafını koruyarak kendini savunan Big Mom, psikopatın teki olsa da çocukluğuna sarılmış. O masal dünyasına uygun bir tasarım ve yaklaşım söz konusuydu bu yüzden. Meyve güçleri bile buna uygun tasarlanmıştı. Cinler, masalsı özellikler, uçan halı, konuşan ağaçlar, şövalyeler, insan suratlı gülen güneş vb.

Kaido'nun tayfasının ismi Gifters fakat hiç gifted değiller. Ucube gibiler ve çok çirkinler. Kaido'nun temsil ettiği şey aygırsı çok güçlü canavar hayvan ve hatta Beasts Pirates olarak anılıyorlar. Allah aşkına poposundan kanat çıkan yarasa mı olur?

Ha şekle bakıyorsunuz, ben güç açısından diye şey ettiydim.

Daifiku falan yeter sadece tasarım olarak.Bir tek smothienin ve snackin gücünün saklanması hayal kırıklığı oldu o tayfayla ilgili.
Konsept desek harika.
Tasarım desek harika.
Karakterler arasındaki bağ harika.
Sadece dediğin gibi biraz geri tutuldukları için smoothi ve snack gibi karakterler kendini gösteremedi.

Zoro fanları bile olay dışardan göründüğü gibiyse Zoro yanlış hareket yapmıştır demiş ama bazı kuyruk acısı olan elemanlar hala yok olay böyleyse Zoro fanlarının benden çekeceği var yok buna da bir kulp bulurlar vs. diye laga luga(boş) yapmış.
Bir problemin varsa etiketle beni öyle yorum yap öyle havadan konuşma. Delikanlı ol biraz. Siz kimsiniz ki sizin dediğinizi kaale alarak hareket edeceğim? Zoro fanları bile kabul etmişmiş kendini bir şey sanıyor bu da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık