Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 915 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro'nun arkasına Usopp geçse ve Zoro aynı şekilde Usopp'u yüzüstü bıraksa bu kadar tepki gösterir misin? "Usopp biraz adam ol dövüş" dersin. Fakat kadın olunca "OOOOOO KADINI YÜZÜSTÜ BIRAKTI" oluyor. Seksistsiniz. Bu kadın zaten geçen bölümden beri Zoro'ya sulanıyor. Yok ilk yardımlar yok gövde boy endam gösterileri yapmalar. Zoro bunaldı bu kadının ilgisinden. 3 metre kadını ne yapsın Zoro? Kadın ortalığın karışmasından istifade iyice Zoro'ya sokulmuş. Zoro'da kendisini suistimal ettirmemiş. O kadın Sanji'nin arkasına geçse muhtemelen Sanji burun kanamasından bayılır, kız yine kaçırılırdı.
Serideki erkeklerin %99u kaslı; şişman sumoları görünce zoOrO-Kyuun etkilenmiş olabilir hiç görmediği şey :ehe:

Sorun şu, Zoro takip edebilecek mi :hhh:
Öyleyse Luffy takip eder.

+1. Ben de yorum diye düşünüyorum.

Zoro sumocuları kesmediyse nedeni, silahsiz olduklarını düşünmesi olabilir. Zayıf olarak gördüklerini kesmiyor zaten Zoro. Monette vs gördük zira, kadınları çocukları emekli dul ve yetimleri kesmiyor Zoro reyiz. :)
Yani bazen öyle olabildiği için söyledim.Metin gelmesi yerine spoiler kabaca nedir olayları aktarmak için anlatıyorlar.Detayı es geçip böyle bilgi vermiş olabilirler.

Bakıyorum sen de ölüyü ayağa kaldiracaksin.:D
Zoro daha ölmedi reis hala ayakta.Hem bir kusuru olmuş olsa bile Luffy gibi sıfırı tüketmiş cepten yiyecek durumda değil.Önünde uzun yıllar kullanabileceği bir kredisi var bu konularda.

Zoro'nun arkasına Usopp geçse ve Zoro aynı şekilde Usopp'u yüzüstü bıraksa bu kadar tepki gösterir misin? "Usopp biraz adam ol dövüş" dersin. Fakat kadın olunca "OOOOOO KADINI YÜZÜSTÜ BIRAKTI" oluyor. Seksistsiniz. Bu kadın zaten geçen bölümden beri Zoro'ya sulanıyor. Yok ilk yardımlar yok gövde boy endam gösterileri yapmalar. Zoro bunaldı bu kadının ilgisinden. 3 metre kadını ne yapsın Zoro? Kadın ortalığın karışmasından istifade iyice Zoro'ya sokulmuş. Zoro'da kendisini suistimal ettirmemiş. O kadın Sanji'nin arkasına geçse muhtemelen Sanji burun kanamasından bayılır, kız yine kaçırılırdı.
Derim tabiki. Hatta Usopp geçip onu kurtarmasa daha fazla soverdim.

Yapma şöyle len, adamlar gelip hatunu götürüyorlar. Orada onları öldürsün demiyoruz ama geçmelerine izin vermesi tamamen saçmalık. Kabul etmek lazım haa gönderme yaptıysan sıkıntı yok :bilmem:
Zoro Kiku'ya saygı duyuyor. Elinde kılıç var ne de olsa. Yardıma muhtaç bir kadın olsa neyse. Samuray olmak isteyen bir kadına yardım etmek o kadının gururuna zarar verir. Bunu hiç düşündün mü Red'i ?

Zoro yapınca merhamet sanji yapınca prensip ve adilik. La kızı kaçırıyor ne merhameti :hhh:

Üye silindi 1004

Kadınları da ondan kesmiyor. Hmmm anladım. Reis işte reis. Çıplak adam ve kadın kemiyor. Prensipleri var reisin, Oberin Martel gibi mi acaba kadın erkek fark etmez alayına giderim bana seksi geleni de ne keser ne berelerim mi diyor? o_O
Zoro çocuk da kesmiyor. Ayrıca kadına karşı değil. Kadın kılıç ustasıyla ya da güçlü bir kadınla kapışıyor. Zoro kendisinden zayıfa genel olarak dokunmuyor.

Şimdi Tashigi ile Monet dövüşürken de yardım etmemişti.Artık işler çığrından çıkıp Tashigi ölüm tehlikesine yaklaşınca devreye girmişti.Zoro savaşçıysa eğer kadınların işine kolay kolay karışmaz.Tayfa kadınları hariç tabii onlara her an devreye giriyor Robin'e saldırılmasına bile izin vermiyor.Ama başkası savaşçıyım diyorsa önce kendi başının çaresine bakmayı denesin mantığında gibi.

Şimdi Tashigi ile Monet dövüşürken de yardım etmemişti.Artık işler çığrından çıkıp Tashigi ölüm tehlikesine yaklaşınca devreye girmişti.Zoro savaşçıysa eğer kadınların işine kolay kolay karışmaz.Tayfa kadınları hariç tabii onlara her an devreye giriyor Robin'e saldırılmasına bile izin vermiyor.Ama başkası savaşçıyım diyorsa önce kendi başının çaresine bakmayı denesin.
Kadın ardına geçmiş. Geçmese bir nebze kabul edilebilir. Ama ardına geçen kadın için gelen adamların geçmesine izin veriyorsan burda bir iş vardır.

Robin de bu şekilde pezoların eline düşmüşse. Vay ki ne vay Zoro'nun haline.

Zoro Kiku'ya saygı duyuyor. Elinde kılıç var ne de olsa. Yardıma muhtaç bir kadın olsa neyse. Samuray olmak isteyen bir kadına yardım etmek o kadının gururuna zarar verir. Bunu hiç düşündün mü Red'i ?
Olay söylediğin gibi işlenmemiş ama. Gelenler çıplak diye vurmadı gibi bir durum söz konusu. Bunun yanında kadın, bilmem kaç üst düzey adamın olduğu yere doğru, küçük kızı kurtarmak için ilk hareketlenen kişi. Eğer gücüne saygı duyup bıraktıysa söyleyebileceğim bir şey olmaz. Aksi halde yok gelenler çıplaktı, önü arkası bıngıl bıngıl oynuyordu o yüzden kesemedim ayağına girerse o zaman gömerim :bilmem:

Malesef lafı çok dolandırıyorsun. Şu hareketi sanji yapsaydı sanji’yi yerin dibine sokardın.
Malesef şu an yerin dibinde olan kişi zoro ve kurtarmaya çalışsan da olmuyor çünkü bu olayın savunulacak yanı yok.

Üye silindi 1004

Kadın ardına geçmiş. Geçmese bir nebze kabul edilebilir. Ama ardına geçen kadın için gelen adamların geçmesine izin veriyorsan burda bir iş vardır.

Robin de bu şekilde pezoların eline düşmüşse. Vay ki ne vay Zoro'nun haline.
Ne iğrenç söylemler bunlar. Sanji'nin ablasına edilen yakışıksız lafların yanına eklenebilir.

Malesef lafı çok dolandırıyorsun. Şu hareketi sanji yapsaydı sanji’yi yerin dibine sokardın.
Malesef şu an yerin dibinde olan kişi zoro ve kurtarmaya çalışsan da olmuyor çünkü bu olayın savunulacak yanı yok.
Sanji o kadına yardım etmese Sanji'ye dediklerimden dolayı özür dileme amaçlı 2000 karakterli bir gönderinde bulunurdum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık