Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 915: Bakura Kasabası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 18 9.7%
  • İyi

Kullanılan: 22 11.9%
  • Orta

Kullanılan: 53 28.6%
  • Kötü

Kullanılan: 34 18.4%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 58 31.4%

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eee sonucta jackten guclu olsa 3 komutandan biri o olurdu dimi ? Mantikli olursan. Luffy'i de karsilamak icin en azindan bir yikimci gerekli dimi? Hawkins demelo boyumu asar diye
Jack'ten güçlü diyen kim alla alla benimle konuştuğuna emin misin :S Ben diyorum ki herkes gibi o da şansını deneyecek tabi ki niye dalmasın Luffylere? Beyazbıyık da Yonkou ama koramiraller dalmadı mı bu adama :S Şanslarını denediler dimi.

İlgilenmemiştim deme çarpılırsın, Bobin sağkol amiral gücünde diyordun bi zamanlar:)Senin güç skalan Bobin öldükten sonra bitti bence :flaugh:
Simdi gecmisi irdelemenin pek de anlami yok. Bobbin dogrudan Bm'yle konusup tek basina BAA'yi yok etmekten bahsetti. 300m+ ödüllü Pekoms, Tamago telefonla konusurken korkuyordu.
Bobbin yazarin trollemesi oldu.
Bobbin'in yerine Perospero'muz gecti sonradan. Komutan olmayip 700m ödüle sahip ve komutanlardan eksigi yok belki fazlasi var. (Tum yonkoularin ilk 4'unu kastediyorum.)

Jack'ten güçlü diyen kim alla alla benimle konuştuğuna emin misin :S Ben diyorum ki herkes gibi o da şansını deneyecek tabi ki niye dalmasın Luffylere? Beyazbıyık da Yonkou ama koramiraller dalmadı mı bu adama :S Şanslarını denediler dimi.
Şimdi saçmaladin iyice. Mf savasinda mi veya savastalar mi ? Neyse dalmasina demedim bir sey boyle insan biraz der aa luffy 1.5 milyar belilik adam falan o anlamda diyorum.Baska yerlere cekme

Simdi gecmisi irdelemenin pek de anlami yok. Bobbin dogrudan Bm'yle konusup tek basina BAA'yi yok etmekten bahsetti. 300m+ ödüllü Pekoms, Tamago telefonla konusurken korkuyordu.
Bobbin yazarin trollemesi oldu.
Bobbin'in yerine Perospero'muz gecti sonradan. Komutan olmayip 700m ödüle sahip ve komutanlardan eksigi yok belki fazlasi var.
Buyursun irdelesin valla. İddiasını kanıtlayabilecek bir verisi varsa hodri meydan. :oleyo2: Ciddi olarak şey dediğimi hatırlıyorum sadece. Şeker komutanlarından sonra gelen kişi olabilir diye düşünmüştüm. O da olmadı zaten. Dediğin gibi trolledi Oda biraz. Ama gücünün çok bir önemi yok. Karakter tasarımı harikulade.

Buyursun irdelesin valla. İddiasını kanıtlayabilecek bir verisi varsa hodri meydan. :oleyo2: Ciddi olarak şey dediğimi hatırlıyorum sadece. Şeker komutanlarından sonra gelen kişi olabilir diye düşünmüştüm. O da olmadı zaten. Dediğin gibi trolledi Oda biraz. Ama gücünün çok bir önemi yok. Karakter tasarımı harikulade.
Gerci Perespero'ya da pek güvenemiyorum, seride yüzlerce bölüm boyunca kursunlar boncuklu tabanca kadar etki yaratmadi ama Wb'nin isini kursunla bitirdiler
Bombalar da ayni sekilde etkisizdi ama Perespero bombadan ciddi hasar aldi. Gerci onu 380m odullu adamin hayatini ortaya koyarak yaptigi saldiri demek lazim. Neyse iste

Gerci Perespero'ya da pek güvenemiyorum, seride yüzlerce bölüm boyunca kursunlar boncuklu tabanca kadar etki yaratmadi ama Wb'nin isini kursunla bitirdiler
Bombalar da ayni sekilde etkisizdi ama Perespero bombadan ciddi hasar aldi. Gerci onu 380m odullu adamin hayatini ortaya koyarak yaptigi saldiri demek lazim. Neyse iste
Bir komutan öyle bir saldırıyı atlatabilirdi bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık