Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 915: Bakura Kasabası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 18 9.7%
  • İyi

Kullanılan: 22 11.9%
  • Orta

Kullanılan: 53 28.6%
  • Kötü

Kullanılan: 34 18.4%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 58 31.4%

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aura meselesi başka. H.haki ile onu bağlamadım. Zoro'nun yaydığı auranın h.haki ile alakası olsaydı Luffy'de de olurdu zaten. H.haki meselesine gelince, Zoro'da geç çıkması normal çünkü önce Luffy'de işliyor. Karizma sahneler falan. İkisini aynı anda göstermek istememiş olabilir. Seride h.haki kullanan karakterlere baktığımızda Zoro'da olmaması ayıp olur.
Demek istediğim aura sadece kılıç ustalarına (belki de lanetli kılıç ve en iyi 12 lik kılıç kullananlarda çıkacak) özel bir durum olabilir. H.hakinin kılıç ustalarındaki karşılığı gibi bir şey olmuş olur yani. Neyse ilerde görürüz açıklamaları umarım.

Demek istediğim kılıç ustaları bu gibi konularda böyle bilgili felan oluyor. Zoro'nun lanetli kılıcı sezmesi mesela. Kafayı kırmış kılıçlarla.:D

Eminim aynı tarz aura Shiryuu'da da var.
Anladım. Bakalım.
Shiryu'da da bir kana susamışlık var zaten. Normal değil o adam. :flaugh:
Demek istediğim aura sadece kılıç ustalarına (belki de lanetli kılıç ve en iyi 12 lik kılıç kullananlarda çıkacak) özel bir durum olabilir. H.hakinin kılıç ustalarındaki karşılığı gibi bir şey olmuş olur yani. Neyse ilerde görürüz açıklamaları umarım.
Aynen, bekleyip görelim.

Kadınların güçlü olması gerektiğini Zoro ve kiku üzerinde diyaloglarla anlatabilir belki oda. Sonuçta zoronun en büyük rakibi kuina, kız olduğu için güçsüz olduğunu ve adaleti bulamayacağını düşünüyordu.

Yalnız Zoro'da kral haki ne kadar geç çıkarsa çıksın kullandığında verdiği his çoğu kral haki kullanıcısından ve çoğu kral haki sahnesinden çok daha etkili ve havalı olacak :a:

Ciddi mi ? Senin için ilginç olmuştur o zaman :) Adam Wano ülkesinin en güçlü sumo güreşçisi imiş.
Bence siz olayı yanlış yorumluyorsunuz. Urashima, hala Kiku'ya yavşarken önünde Zoro var. Korkmuş bir halde duruyor. Bana göre auradan kasıt onun gözünü korkutması.

Bence siz olayı yanlış yorumluyorsunuz. Urashima, hala Kiku'ya yavşarken önünde Zoro var. Korkmuş bir halde duruyor. Bana göre auradan kasıt onun gözünü korkutması.
Başta böyle yorumladım da sonra tepki çekmemek için söylemedim. Sen böyle diyince cesaret geldi. Yine de hepsi bir bütün olabilir.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık