Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 915: Bakura Kasabası

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 18 9.7%
  • İyi

Kullanılan: 22 11.9%
  • Orta

Kullanılan: 53 28.6%
  • Kötü

Kullanılan: 34 18.4%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 58 31.4%

• Kullanılan toplam oy
    185
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy fanı olmak çok güzel değil mi ya :hhh: İşine geldiği yerde çöpleri Zoro'ya bıraktı dersin, işine geldiği yerde kadın kaçırıldı ama Zoro'ya güvendi dersin işine gelen yerde ama Kral haki ile çöpleri ne güzel bayıltıyor dersin :hhh:

Halbuki Zoro bunu poşet gibi gezdiriyor yaptığı tek bir şey yok, k hakisi ise evlere şenlik bir saniye sonrasını bile sezemiyor :oleyo2:
Zoro'ya kadını koruyacağı konusunda güvendi diye hata yaptı Luffy. Ayıptır Luffy sağ koluna niye güveniyon.:D

Zoro'ya kadını koruyacağı konusunda güvendi diye hata yaptı Luffy. Ayıptır Luffy sağ koluna niye güveniyon.:D
Nerede geçiyor bu konuşma bir at görelim. Sen yolda giderken kovalanan bir kadına benim arkama saklanma diyen birini görsen kadının korunması için o adama güvenir misin ? Nereden geliyor bu kendinden eminlik. Neymiş efendim Luffy, Zoro'ya güvenmiş len ortada perspektif bilen birine bile gerek yok kadın Luffy'nin arkasında Zoro oturuyor seninki ayakta ama hala atıp tutuyorsun ayıp len ayıp xD

Bu arada yarı çıplak adam kesmem demek saçmalık, ulan yarı çıplak adam kesmiyorsan niye iki de bir soyunuyorsun dövüşlerde :hhh:

Benim anlamadığım, neden sadece belli karakterler bu aurayı seziyor ya da bu auradan bahsediyor? Mesela neden bu sumocu fark etti?
Artık zamanı geldiği için olsa gerek mal bi sumocu bile hissediyor :) Wano'da da işlemeyecekse bunları ne zaman işleyecek çünkü.
Nerede geçiyor bu konuşma bir at görelim. Sen yolda giderken kovalanan bir kadına benim arkama saklanma diyen birini görsen kadının korunması için o adama güvenir misin ? Nereden geliyor bu kendinden eminlik. Neymiş efendim Luffy, Zoro'ya güvenmiş len ortada perspektif bilen birine bile gerek yok kadın Luffy'nin arkasında Zoro oturuyor seninki ayakta ama hala atıp tutuyorsun ayıp len ayıp xD

Bu arada yarı çıplak adam kesmem demek saçmalık, ulan yarı çıplak adam kesmiyorsan niye iki de bir soyunuyorsun dövüşlerde :hhh:
Orada arkama saklanma demiyor, kadın kocaman olduğu için arkasına saklanmasının pek faydası olmadığını belirtiyor sadece :)

Zoro'nun cevabı ''asıl sen neden izin verdin'' olsa hiçbir şey demeyeceğim. Ama Zoro ''çıplak erkekleri kesmek birazcukk.... '' oluyor hacı.
Adam suçluluk duyuyor demek ki Luffy gibi pişkin değil. Ayrıca orada çeviri hatası var gibi geldi bana, sence de saçma değil mi? Şimdiye kadar yarı çıplak adam kesmedi mi Zoro?

Şurayı okumadın mı Ferit ?

@Roronoa Zoro

Ben de saçma olduğunu söylüyorum. Ama bu savunuluyor burda.:D

Pişmanlık duyduğu kısmı göremedim. Sadece bilerek kesmedim anlamına gelen ''çıplak erkekler....'' kısmını söyledi.:D

Artık zamanı geldiği için olsa gerek mal bi sumocu bile hissediyor :) Wano'da da işlemeyecekse bunları ne zaman işleyecek çünkü.

Orada arkama saklanma demiyor, kadın kocaman olduğu için arkasına saklanmasının pek faydası olmadığını belirtiyor sadece :)
https://readms.net/r/one_piece/915/5298/14

Mangastream çevirisinde arkama saklanmaya çalışma demiş. Bence ne demek istediği açık, bir kaç beklememiz lazım gerçi tam net çeviriler için.

@Alpamis sen Luffy'i hiç tanımıyon mu yani ? adam hem suçlu hem güçlü işte. Ayakta kendisi beklerken, Zoro otururken, gelen adamlarla kendisi konuşurken kız kaçırılınca Zoro'ya çemkiriyor sen de buradan günah çıkarıyorsun. Jimbei'yi arkada bırakırken düştüğü durumu da buradan Zoro'ya yükle de kurtul hadi bakalım :bilmem:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık