Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 914: Okobore, Artıkların Şehri

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    158
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy hep böyledir. İşi başkalarına bırakır ve sakince oturur. :flaugh:

Buna inandınız mı?

Zoro'nun daha aktif olmasının tek sebebi; yıllardır Zoro'nun gözükmemesidir. Bir yandan da senaryo işliyor işte. Orada Shanks da olsa o kız kaçırılacaktı.
Zoro'yu başka şekillerde de ön plana koyabilir. Luffy'yi o an meşgul çizebilir ya da yakın bir yere gönderebilir. Ne bileyim böylesi baya saçma. Bir panelde hallederdi bu işi.

Shanks ve adamlarının önünden Luffy'i kaçıran haydutlar

Luffy ve adamının önünden kızı kaçıran korsanlar

H. Haki geliyor. ;)

Zoro yine estiriyor :fool: Karizma kokan hareketlere devam. Gözlem fakiri dediğiniz adam okun önüne kılıç koymuş :hhh:

Law'dan da terler boşalmaya başlamış :ehe:

Lütfü işlevsiz olsa da Zoro kurtarıyor kaptanını. Güzel sahneler ortaya çıkıyor.

Kapak güzelmiş.

Speed=Luffy
Hawkins=Zoro
Holdem=Law ya da;

Speed=Luffy
Hawkins=Law
Holdem=Zoro

gibi eşleşmeler olsa iyi olurdu. Isınma turları hesabı. Speed, adından dolayı bir numarası vardır diye düşünüp Law-Zoro ikilisine göre hızlı olan Luffy'nin rakibi olur dedim.

Zoro Hawkins'le yarım kalan meselesini halleder diye düşündüm. Dolayısıyla Holdem de Law'a kalıyor. Lakin Holdem'in oradaki lider olması ihtimaline karşın;

Speed=Law
Hawkins=Zoro
Holdem=Luffy

gibi bir eşleşme de olabilir. Tabi bunlardan hiçbiri olmayıp

Speed=Zoro
Hawkins=Law
Holdem=Luffy de olabilir :hhh:

Ek olarak Kiku beklenmedik derecede güçlü ise bakarsınız bir öncü de o alır ?

Bu, sentetik meyve diye çevrilen şey de ne ola ki? Yapay meyvedir zaar. Bunlardan da 30 tane varmış. Zoro-Luffy-Law üçlüsüne 1'er öncü şef+10'ar tane de yapay meyve kullanıcısı. Ohh mis gibi :good:

18 kişi engelli bende. Dolayısıyla birkaç yüz mesaj kaçırmış olabilirim :hhh: Ama gördüğüm kadarıyla kimse kawaraban belgelerinden bahsetmemiş ? Bu Wano ülkesinde aranan suçlular hakkında bilgi içeren bir suçlu kayıt listesi sanırım. Bu arada Batman Zoro'ya tek gözlü adam diyor. Yosun kafa da diyebilirdi. Bu tarz vurgular Oda'nın gözü unutmadığına ve gözden bir olaylar çıkacağına işaret ;)

Nidai Kitetsu ısrarla Zoro'dan uzak tutuluyor gibi. Gözünün önündeki Katanayı seri boyunca elinde 3 kere kılıç tutmamış olan Luffy taşıyor :bilmem:

Samuray olmak isteyen kızın elindeki katana boş değil. Tashigi gibi tutkulu bir hatunla daha karşı karşıyayız sanırım.

Oden kalesinin olduğu yeri gösterirken aynı karede Zoro var. Hemen sonraki karede ise Zoro "Öden kalesinin mi?" diye soruyor. Ve o dönemden bahsederken 20 sene öncesi diyor. Bu olay Zoro 1 yaşında iken gercekleşmiş. Geleceğim yer şu ki Zoro'nun bilinçaltında Oden hanesi ile ilgili bazı anılar yatıyor olabilir ve Zoro da Wano'yu yöneten ailenin bilinmeyen varisi olabilir. Ve milleeetttt! Eğer böyle birşey olursa Zoro'nun "samurayları arkama alacam" cümlesi cuk oturur. Güven kazanması an meselesi olur.

İyi bölüm iyi. Zoro yeter :a:

E law oyle karizma karizma konusacagina gitsene oraya. Law-luffy-zoro uclusunu su an seride belkide sadece yonko zorlayabilir su an.

bölüm ortaydı gerçi sırf sondaki neden bukdar mutlusunuz resiminde lanetli kılıçlarmı kan istiyor yoksa patatesi kurtaralım hadi diyerekmi mutlular düşünmedim değil şu 3 şef olayını beğendim

TÜRKÇENİN KATLİ YİNE BEN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık