Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dediğim gibi olabilir. Katliamların ödüle katkı yaptığını çok söyletti E. Oda. Ama bunun da bir sınırı var.

Katakuri'nin ödülü 1.1 dolaylarında iken King'in ödülü 1.5 dolaylarına yakın olursa katliamlarla açıklanabilir. Ama King'in ödülü 2+ küsür iken Queen'in ödülü de 1.7 dolaylarında ise bu olayı sadece katliamlara yıkamayız. O yüzden ben çok fazla farklı bir ödül beklemiyorum.
En zayıf sağ kol Kata demiştim o spoiler doğruysa bu onaylanacak muhtemelen. :)

Senin dediğine göre Kaido'nun 2. adamindan da güçsüz o zaman. Zira King'in geçtik Queen bile 1.7 ödüllü. :D
Tamam işte boşa en zayıf demiyoruz Queen bile hayvani güçlüymüş demekki Kata'yı geçiyor. :D Zaten Mom en güçsüz yonkou diye boşa demiyorduk ailenin kalabalığından bölgeyi elinde tutmuş olabilir.Kaido'nun 100 kalifiye adamı varsa Mom ailesinin 500 olabilir mesela öyle dengeliyordur.

Tamam işte boşa en zayıf demiyoruz Queen bile hayvani güçlüymüş demekki Kata'yı geçiyor. :D Zaten Mom en güçsüz yonkou diye boşa demiyorduk ailenin kalabalığından bölgeyi elinde tutmuş olabilir.Kaido'nun 100 kalifiye adamı varsa Mom ailesinin 500 olabilir mesela öyle dengeliyordur.
Öyle denge olmaz Emre. Katakuri baya mütevazı bir hayat geçiriyor deriz geçeriz. Zaten pek olay çıkartan birine de benzemiyordu Reyiz.:)

Üye silindi 1004

Ödüllerde soykırım ve cinayet faktörü unutulmuş. Sağ kollar çok rahat Luffy’den fazla ödüle sahip olabilir. Kaido’nun tayfa soykırım aşığı. Net Luffy’i geçmişlerdir. Luffy’nin tipi bile Chopper’ın yediği pamuk şeker gibi.

King'in ödülü 1.25'i geçmez.Jack eğer 3. adam olarak 1'se Queen 1.1 falandır.King'de 1.2 falan eder.Hata payıyla 1.25 etsin işte ama fazlası Kata'yı bi nevi ezmek gibi olur ve Oda buna izin vermez heralde.

He he 1 milyar fark çıkarsa ne mütevazi adammış deriz.:hhh:Yahu şimdiden kılıf hazırlamaya koyulmuşsun be hiç boş durmuyorsun. :D
Mantıklı açıklama bu olur Emre.

Ödül konusunda ise zaten bir çok kez katliamların çok etkili olduğu söylendi.

Onun dışında zaten varsa nedeni de belirtilir. Çok tartışmaya gerek yok.

1.7 'yi bulan birileri vardır Kaido tarafında .
BM'nin sağ kolo 1.050, Kaido'nun 1. yıkımcısı 1.700 olsa aradaki fark 650 milyon beli ... Bana göre imkansız. Dediğim gibi Kaido'nun 1. yıkımcısı maksimum 1.250 çıkar bence. O fark da insanlara daha çok zarar vermesinden falan olabilir. İki yonkonun sağ kolları arasında 650 milyon fark olacaksa birisi sağ kol iken diğeri sağ kolcuk olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık