Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kılıca bassın gerisine gerek yok Zoro'nun tarzı bam güm. Rayleigh fazla kıvrak farklı stiller.
Tamam da vücuduna haki basması bam güne ayrı değil ki. Zoro reyiz hakiyi öyl bir basacak ki kılıçtan değil vücuttan taşacak haki. İlerde dirseğe kadar hakiye boğulacagını düşünüyorum.:D

Tamam da vücuduna haki basması bam güne ayrı değil ki. Zoro reyiz hakiyi öyle. İr basacak ki kılıçtan değil vücuttan taşacak haki. İlerde dirseğe kadar hakiye boğulacagını düşünüyorum.:D
Aynen o tarz yakışır da gözlem renginde geri kalması problem olmaz bence. Adam zaten düz yolda kayboluyor. Tezat olur :D

Ceaser cidden harcanmamasi gereken güçte biri. Hava da ki gazı kontrol Edip oksijen kesen bir adam neler yapar neler. Tüm bir ülkeyi zehirli gaza bogup yok edebilecek biri. Sadece cesur degil.

Bu arada Hawkins çok ilginç ve merak uyandıran bir karakter. Kötü kart seçtim fakat bir daha ki sefere iyi bir kart seçeceğim bunu değiştirebilecek yetenegim var diyor.
Adam gelecek görüyor kisacasi kartlarla.

Ceaser cidden harcanmamasi gereken güçte biri. Hava da ki gazı kontrol Edip oksijen kesen bir adam neler yapar neler. Tüm bir ülkeyi zehirli gaza bogup yok edebilecek biri. Sadece cesur degil.
Gidip kendi çapında korsanlık yaparsa düşünülür ama onun haricinde sevilecek bir karakter de değil. Çocuklar üzerinde deneyler yapmış falan...

Önceki sayfalarda Zoro'nun neden koka basmadığı konuşulmuş. (Gerçekten basmadıysa tabi) Buradaki mesele Zoro'nun b.haki ustalığı değil yalnız, bunu kaçırıyorsunuz. Mevzu k.hakiyle alakalı. Saldırı yiyeceğini zamanında fark edememiş işte.

Neyse, çok takılacak bir şey değil zaten. Karşısındaki boş bir adam değil olsun o kadar.
Herkes geleceği göremiyor be kardişşş :fool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık