Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 913: Tsuru İyiliğin Karşılığını Öder

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    193
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız Kata ile Hawkins karşılaşması çok iyi olurdu :

Hawkins : bir kart çekiyorum
Kata: çekme bir işe yaramayacak beceriksiz büyücü

Zoro sen nasıl bir kralsın. Adam fedakarlığın ve gücün vücut bulmuş hali resmen :alkis:

Hawkins yenilmesi pek kolay olmayan biri. Hawkins konusunda da yazmıştım. Meyvesi sakat demiştim. Tahminim, en azından 100 saldırı almadan yenilecek gibi durmuyor. Fiziksel dayanıklılığı az olan birinin Hawkins karşısında bir şansı olamaz. Yorulur ve işi biter. Ayrıca saldırı gücü de önemli. Kuklaların her birini yok etmelisin. Yani Zoro hem saldırı gücü olarak hem dayanıklılık olarak tam Hawkins'e ters biri.

Ayrıca Hawkins kuklalarına güvendiği için gözlem haki konusunda zayıf bence. Ek olarak Zoro gözlem haki özürlüsü diyenleri çok pis yalancı çıkarırım, haberiniz olsun ;)

İyi bölüm.

Bölüm güzeldi ve eğlenceliydi ama Zoro'ya saplanan çivilerden dolayı bir lanet yapma durumu gerçekleşmez umarım. En başında kesseydi keşke dedim. Onun haricinde gayet güzeldi bölüm . Haftaya yine yok sanırım :agla:

Kral kılıcı 2 kere sallamış 2 bebek almış. :sapkali:

Tabi hazır Hawkins ölmüyo kafaya slash attırayım demiş Oda. Ölecek bir karakter olsa anca elini kolunu falan kestirirdi.

Ben bu hawkinsin balon olduğuna inanıyorum.Öyle ahım şahım bir olayını göremedim saldırı gücü aşırı zayıf.Yani luffy adamla kapışmadı bile direk zoro karşıladı.Law ın bizim tayfaya neler yaptığını hatırlayın.Law bu hawkinsi kukla diye oynatır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık