Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

90'larda Çocuk Olmak

Şu sakızlardan çıkan resimleri bir albümde birleştirip ödül olarak süper kahraman kostümü veya forma falan alabilmek için ne uğraşırdık. Hele bir de 12 resimden biri joker olurdu da hiç çıkmazdı ya. :(
Şimdiye kadar hiç bitiremedim o albümleri. :/ Zaten mahallede onca çocuktan sadece bir kişi bitirebilmişti. O da Batman kostümünü giyip sokak sokak dolaşmıştı nispet yaparcasına.

O günleri hatırlatacak birkaç resim

Pokemon tasolarında Ash Misty vs den 10 tane toplayınca birşey veriyorlardı :D Hatta büfeye almaya gidince ''burdan aldıklarından mı çıktı hepsi'' demiş eleman 4 tanesi diyince, adam tamam o zaman diyip malzemeyi vermişti ama ne olduğunu hatırlamıyorum :D

Roronoa Zoro

Maske ya Trollüğü başlatan adam :D :D

Bu arada 1000. mesajım oldu bu havai fişek getirin :D Bu konuya atmak ayrı bir hoş oldu.
Maske den nefret ederdim hacı, Ninja kaplumbağalar ( Eski versiyonu ) , birde Arı maya için sabah erkenden kalkardım Kanal d de verirdi :ehe:

Birde starda Şeker kız Candy ( Mavi Logo dönemler :D ) Annem kendi çocukluğunda izlemiş, banada Temel reis gibi vurdulu kırdılı şeyler yerine bunu izlettiriyordu zamanla ben kendim izlemeye başlamıştım :D :D

Bilgisayar oyunları da bombaydı:
Red Alert 2 benden sorulur herkese meydan okurdum o zamanlar. Hala arada oynarım :D

Maske den nefret ederdim hacı, Ninja kaplumbağalar ( Eski versiyonu ) , birde Arı maya için sabah erkenden kalkardım Kanal d de verirdi :ehe:

Birde starda Şeker kız Candy ( Mavi Logo dönemler :D ) Annem kendi çocukluğunda izlemiş, banada Temel reis gibi vurdulu kırdılı şeyler yerine bunu izlettiriyordu zamanla ben kendim izlemeye başlamıştım :D :D
Ben arı mayadan nefret ederdim bitsede gitsek diye izlerdim :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık