Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

90'larda Çocuk Olmak

Vhs'lerden o koca kasetlerle filmler çizgi filmler izlerdik. Hayal meyal hatırlıyorum ama. Nereden nereye.

Crash vardı.Ne sarardı arkadaş.Hala olsa oynamam demem :D Bir de Twisted Metal serisi vardı çok zevkliydi.
Ben ps 1 almıştım.Kuzenim alıp götürmüştü arkasından iyi söylenmiştim :/

Bizim mahalle baya kalabalıktı ve müsahit bir alan da vardı.Assoultu kurmuştuk o alana ev falan yapmıştık.
Şimdi de dışarı çıkmaya erinir olduk :D
Abi bizim zamanımızda bu son zamanlardaki kadar çocuk ölümleri de yoktu ama. Organ mafyaları filan yeni yeni bir kaç yerde oluşuyordu, ümraniye sapığı istanbul'daydı. Çivici katil başka şehirdeydi filan gözü kapalı ailem beni gönderebiliyordu. Şimdiki kadar pislik olsaydı göndermezlerdi sanırım.

Not: Bu arada hiç ağaçtan düşerek kolu kırmak, köpek saldırıları, ağaçlara dalmak ve site bekçilerinden kaçmak gibi şeylerden kimse bahsetmemiş. Yapmıyor muydunuz?

Abi bizim zamanımızda bu son zamanlardaki kadar çocuk ölümleri de yoktu ama. Organ mafyaları filan yeni yeni bir kaç yerde oluşuyordu, ümraniye sapığı istanbul'daydı. Çivici katil başka şehirdeydi filan gözü kapalı ailem beni gönderebiliyordu. Şimdiki kadar pislik olsaydı göndermezlerdi sanırım.

Not: Bu arada hiç ağaçtan düşerek kolu kırmak, köpek saldırıları, ağaçlara dalmak ve site bekçilerinden kaçmak gibi şeylerden kimse bahsetmemiş. Yapmıyor muydunuz?
Ben bir yerimi kırmadım da 9 tane köpek kovalamıştı bisikletle köpek korkumu başlatmıştı şerefiszler. Evde köpek besleyene kadarda geçmemişti :D

Roronoa Zoro

Atari de bir tane bebek vardı, adını unuttum ( Bilen varsa yazsın :D ) . Böyle turuncu kırmızı renkj karışımı birşey, son bölüme geldiğimi sanardım hep ama sınırsız bölümü vardı denyo nun, bebek bebek değil şeytan gibi peşinden koşturuyordu beni :ehe:

Bunları kim icad ederdi, nasıl bu kadar yaygınlaşırdı bir türlü anlam veremezdim. Çocuk olarak ne kadar farklı yerlerde de olsak hep bir ortak akıl yürütmüşüz be. Bunu Urfa dışında yapan yoktur diye tahmin ediyordum, varmış. Bütün yaptıklarımız memleketin her köşesinde aynı şekilde yapılmış aga.

Muhteşem bir silahtı. :a:

Ben bir yerimi kırmadım da 9 tane köpek kovalamıştı bisikletle köpek korkumu başlatmıştı şerefiszler. Evde köpek besleyene kadarda geçmemişti :D
9 köpekten 8 tanesi erkek bir tanesi dişidir. Bana da çok oluyordu bu olay. Ev şehrin yeni gelişen bir yakasındaydı pek fazla evde yoktu etrafında köpekler bol bol olurdu anlıyacağın.

Çatıda güvercin besleyenler burda mı?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık