Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Seppuku/harikiri aynı. Kafa kesme olayı acıyı azaltmak için.
Daimyo(toprak ağası)'nun seppoku yapmasını isteyebilir Shogun, Daimyo buna uyduğu sırada kendine bağlı samuray acıyı dindirmek için efendisinin kafasını kesmesin diye(çünkü ne olursa olsun samuray efendisine kılıç doğrultamaz) Shogun tarafın Kogi Kaishakunin görevlendirir. Shogun'un emrindeki bu cellat toprak ağasının kafasını kesip acıyı azaltır. Bu rütbede bir samuray görsek iyi olur. Ufak bir bilgi olsun diye yazdım.
Kaynak: Lone Wolf and Cub

Yalnız Orochi,Minatomo,ninjalar vs. Wano'da bol bol Naruto göndermesi görecez gibi.

Wano ekibinden biri veya birileri yakalanacak ve onları kurtarmaya çalışcaz diye korkuyordum.Tayfa buluşmalı artık çok uzun süre geçti ve bu da sıkmaya başladı.Zoro'nun adam pıçaklaması da iyiymiş.Hayvan herif.:D

Marco'da da Teach dövüşünden kalıcı bir yara kaldı mı merak ettim.

Yalnız Orochi,Minatomo,ninjalar vs. Wano'da bol bol Naruto göndermesi görecez gibi.

Wano ekibinden biri veya birileri yakalanacak ve onları kurtarmaya çalışcaz diye korkuyordum.Tayfa buluşmalı artık çok uzun süre geçti ve bu da sıkmaya başladı.Zoro'nun adam pıçaklaması da iyiymiş.Hayvan herif.:D

Marco'da da Teach dövüşünden kalıcı bir yara kaldı mı merak ettim.
Bunlar zaten Japon efsanelerinde ve kültüründe geçen şeyler. Tam olarak Naruto göndermesi sayılmaz. Naruto zaten çalıntı :D

Rez alın Miss Bakkin Locks'dan birisi. Kaptanları ölmesine rağmen güç (Weevil) kazanmaya devam ediyorlar. Bölüm çıksın daha detaylı şey ederiz.

Orochi kısmını görüp oradan hareketle japon mitolojisine dayanan teoriler çıkacaktır yine :D neyse ki oda kishimato değil de yalnızca isim çalıyor :D

Bölüm baya dolu geliyor.Zoro nun merkezinde olduğu bir arc olucağı belliydi.Bu BB ne şerefsiz haysiyetsiz bir karakterdir ya Oyajin yetim büyüdüğü köye saldırmak nedir:of:Morco adam adam.

Bunlar zaten Japon efsanelerinde ve kültüründe geçen şeyler. Tam olarak Naruto göndermesi sayılmaz. Naruto zaten çalıntı :D
Aynen öyleymiş.Naruto'yu okurken pek Japon mitolojisine vs. pek bakmazdım.Susanoo,Amaterasu gibi şeyleri biliyordum ama Orochimaru'nun mühürlenmesi vs. tamamen aynıymış galiba.Oda ve Kishi'nin arkadaş olmalarına şaşmamalı.Aynı b.kun laciverti ikisi de.:D (Gömmeden geçmiyim dedim)

Zoro yargı dağıtmaya başlamış. :D Bu Orochi kesin bu güne kadar kaidou diye gösterilen kişi çıkacak. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 9)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık