Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Neyim yıkılmış pardon ilk kez senden duyuyorum.:hmm:
Ace bazı detay farklılıkları haricinde düşündüğümüz gibi adamın dibiymiş.Hala şu çakmak gazından bahsediyorsan onun uydurma olduğunu çok kez söyledik zaten biri ortaya laf atmış sonra doğru kabul ediliyor.
Ohoo çakmak gazına gelene kadar 2 sayfa "iddia" yazılır. 12.000 tane mesajın olunca ve sitenin arama moturu çalışmayınca dönüp bakamıyorsun. Aklımda kalanları yazayım:
1- Ace'in ödülü durmuştur WB'nin altına girince
2- Ace WB'nin yanında gelişmemiştir
3- Ace tayfadaşları için gece gündüz saldırmıştır WB'ye durmaksızın
4- Ace'in tayfası tutsaktır.
5- Ace meyveyi sonradan yemiştir
6- Ace bi' kaç senedir gelişmemiştir (Herif Şabondi'ye 2 senede varmış LUL)
Daha neler neler vardı işte, dönüp bakmak lazım da... :D:D

Spo daki zoro kötü adamları bıçaklıyormuş a çok güldüm :D Robinin dansöz olması şaşırtmadı oda robin ve nami de cinsel çağrışımlar yapmayı çok seviyor(giyim tarzları,göğüslerini kocaman çizmesi ve genellikle bunu gözümüze sokması :D)

Phoenix'in dönüşünü hep daha görkemli, daha epik hayal etmiştim. Göklerden gelen bir karar vardır diye yorum atarım diyordum hatta :D O açıdan biraz hayal kırıklığı yaşadım ama Beyazsakal Korsanları için vefa yalnızca bir semt adı değilmiş bunu bir kez daha kanıtlamış oldular.

Reverie'yi ucundan gösterip bıraktı mı cidden? Devam etsin yahu Dragon'un gücünü göreceğiz sonunda diyordum. Reverie arcın bittiğine dair açıklama yapıldı mı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık