Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız Zoro da nasıl bir maldır, insan Wano'ya gidip kılıcı saklamaz mı ulan? Üstünü dantelle falan kapa, hadi anan yok dükkan da mı yok memlekette?

Bu Rock muhabbetinden sonra imkansız değil. Judge,Vegapunk,CCve Weevil'in annesinin eskiden aynı doktordan eğitim aldığı söylense ne olacak? Artık beklerim ben bunlardan. Judge zaten insan üretimini sistemli hale getirmiş fakat kendi iradeleri yok. CC zaten bu yolda çalışıyordu. Judge'nin yaptığını Vegapunk da yapar şu ortamda. Weevil'in annesi de her zaman bir oğlu olsun istemiştir fakat çocuğu olması imkansızdır. O da insan üretmeyi bulur, en güçlü insandan çocuğu olsun ister ve gemisine girer. Orda işine yarayacak materyali alır ve üretir. Fakat yan etki olarak ya da geliştirilmesi gereken nokta olarak çocuk 5 yaşındaki insan zekasıyla doğmuştur falan. Al sana arka plan hikayesi :(
Güzel kurgu ancak o paragöz kadından biliminsanı olmaz. Yani umarım. :(

Acaba Marco'nun mu iyileştirici gücü fazladır yoksa Law'ın mı ? Bence Chopper'ın çünkü pamuk şeker seviyor.

Obaa yeni spoilerları az önce gördüm. Marco’nun uyanış gerçekleşmiş o zaman.

Wano insank dışa açılamadığı için teknoloji ve bilimsel gelişmeler konusunda biraz”cahil” bir ülke olabilir. Usopp’a orda da Tanrı muamelesi yapmaları yakındır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık