Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu arada Oyajinin oluşturduğu o ada Bonney ile ilgili olabilir belkide.Vergisini ödeyemeyenlere ne olduğu da merak ediliyordu zaten.

İyi güzel diyon da olayı biraz saçma bağlamış. Bu kadar özverili davranan Zoro niye kılıcı yanında taşımamayı akıl edememiş ben onu anlamadım. Koskoca Wano'nun ulusal hazinesi gibi olan kılıçla dolandıysa pek de bu anlamda bir özveride bulunduğunu söyleyemeyiz. Çünkü o kılıcı Wano'da o şekilde taşıdıysa bu zaten belayı üstüne çekmeye çoktan hazır olduğu anlamına gelir.

Tabi şu an farazi konuşuyoruz tam olarak nasıl oldu da bu duruma düştü belli değil.
Kılıcı yanında taşıdığını, veyahut ortalık yere bıraktığını nereden biliyorsun? Daha hiçbir şey belli değil bu durumla ilgili.

neye üzülüp neye sevineceğimi şaşırdım
eğer bir karaktere bu kadae karizma yükleyebiliyorsan sanjiye neden yüklemedin sırf bu adam aşçı diye mi
eğer marconun kendinden başka birini iyileştirme gücü varsa wb yi niye iyileştirmedi marineforda

Kılıcı yanında taşıdığını, veyahut ortalık yere bıraktığını nereden biliyorsun? Daha hiçbir şey belli değil bu durumla ilgili.
Evet işte belli değil. Senin yorumun çok erken olmuş.:D Bu arada düşününce de büyük ihtimalle yanında taşıyordu. Saklamış olduğu yanında taşımamış olduğu bir kılıç bulunsa bile niye Zoro ile direk ilişikilendirilsin? Çok farklı bir hikaye olmadığı sürece sonuç taşıyorduya çıkıyor. Ama yine de bakıp izleyelim.

Ha bana göre çokta önemli değil. Böyle mallıklar yapıyor bizimkiler. Oradan ekmek, hikaye çıkıyor zaten.

Son sayfadaki sahne çok tanıdık bir yerden ama nereden bulamıyorum. Bir vinyette ya da minyatür de mi gördüm acaba. Böyle hisseden var mı?

Oda'nın Zoroya yapacağı en fazla ara sıra kendini kaybetmek cücenin birine kılıcını çaldırmak olur. Sanjiyi rezil ediyor ve bundan zevk alıyor oda. Zoro tayfası için kafasını düşmanına eğmiş üzerine tek kelime etmemişken Sanji geldiği günden beri cehennem adası diye ağlayıp duruyor. Oda, orada sanjiyi olgunlaştırıp tamamen centilmen biri de yapabilirdi ama o onu sapık yapmayı tercih etti olay bu. Dahası iki yılın ağırlığını bariz yaşayan Zoro gibi duruyor. Kendisi ikinci adam olarak kaptanının mallıkları ile de uğraşmak zorunda. Zoroya bu kadar yük verirken sanjiyi yükün kendisi haline getirmesi acımasızlık başka bir şey değil. Oysa sanji de bu tayfanın ana savaş gücü ve akıllı davranabilen stratejik becerileri olan üyesiydi. Şu an oda Zoroya vermesi gereken değeri veriyor dolayısıyla bir karşılaştırma durumu mevcut değil çünkü her nedense sanji sadece espri malzemesi ve güncel sapık

robin, doğrudan shogun hakkında en net bilgi alınabilecek yegane göreve girmiş, millet kötü yol diyor. :) geisha'lar da öyle sıradan ... işçileri değiller. köklü bir gelenek...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık