Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B.hakiden farklı şeyler bence de görücez ama şu an o elementlerle b.haki çok alakasız duruyor.Oda ikisini nasıl bağlar bilmiyorum.Bence güç unsurları az olduğundan Oda farklılık yapmak için o elementleri çıkardı.Şu an nwnin genelinde bulunan bir şey b.haki,k.haki vs.Bi farklılık yok.O yüzden minklerin o elektriği nasıl kullanabildiği açıklanmazsa şaşırmam.Bu bahsettiğin element durumu tıpkı rokushiki gibi ayrı bir güç unsuru bence.
Bakalım bekleyelim görelim senin dediğinde mantıklı ama benim kafam da b.haki ile yapıldığı fikri var.Ama diğer arkadaşın dediği gibi olursa Kinemon'dan bir açıklama veya öğreti gelmeden sadece karakter tasarımı olarak Zoro'ya birden ateş kullandırırsa mantıklı olmaz.Hatta rokushiki teknikleri bile ucundan azıcık haki isteyen olaylardır. Yani demek istediğim rokushikili(Rankyaku,Tekkai,Kami-e,Madara-Shigan gibi)CP9 aslında haki biliyordu. :)

Son düzenleme:
Haki'nin ileri seviyesi meyvenin uyanışı tarzında olursa çok hoşuma giderdi. Mesela H.Haki'de alan içerisinde çok daha güçlü ve hızlı hareket etmek gibi. Luffy zaten hızlı , böyle geliştirilirse çok işine de yarar.

Sadece Kid'lerin gördüğümüz haldeki ittifakı indiremez, kenarda köşede bir planları vardır. Aynı teoriyi savunanlar Kid İttifakının bundan sonra Shanks'ı hedef alacağını, Luffy'nin de buna engel olmak isteyeceğini ve Elbaf'ta novalar arası bir çatışma beklenebileceğini söylüyor. Tabi bir de Elbaf'ta Luffy'nin Shanks'ı Davy Back dövüşü ile kendisine katacağını, Kid'lerin de Karasakal tarafından diz çöktürüleceğini ve Yeni Dünyanın iki hizipe ayrılacağını düşünenler var.
Yanına çekme belki de Kralı gelse diz çöktüremez Kide.Zoro mu lan bu ? Diz çokse idi şimdiye hapiste olmazdı.

Sadece Kid'lerin gördüğümüz haldeki ittifakı indiremez, kenarda köşede bir planları vardır. Aynı teoriyi savunanlar Kid İttifakının bundan sonra Shanks'ı hedef alacağını, Luffy'nin de buna engel olmak isteyeceğini ve Elbaf'ta novalar arası bir çatışma beklenebileceğini söylüyor. Tabi bir de Elbaf'ta Luffy'nin Shanks'ı Davy Back dövüşü ile kendisine katacağını, Kid'lerin de Karasakal tarafından diz çöktürüleceğini ve Yeni Dünyanın iki hizipe ayrılacağını düşünenler var.
Davy back ha güzelmiş bak bunun olmasını isterdim :D Usop la Yasop atışacak :D düşünmesi bile komedi :D

Bence yapar. Tüm çaylaklar ile hukuku oluyor yavaş yavaş ama o üçünün yeri de başka.Birlik olmalarını isterim. Kaido belki Kid'i Wano'ya yollar da orada ittifak kurarlar. Yada gelecek arc için buluşurlar.
Bu ittifaka Bege'de destek atar kurnaz o çıkarları uğruna neler yapmaz ki :D Ancak Kid konusu @Tilqi_Gin 'in de dediği gibi Shanks ı indirme planı olduğudnan ittifak kaido'dan sonra bozulabilir. Sonuçta Luffy'e yaşama sebebini veren adamı yıkmak istiyorlar böyle biriyle uzun bir ilişkileri olmayacaktır diye düşünüyorum.

Sonuçta Luffy'e yaşama sebebini veren adamı yıkmak istiyorlar böyle biriyle uzun bir ilişkileri olmayacaktır diye düşünüyorum.
Bence Oda o fikirden vaz geçti. O yüzden Kaido'ya yakalattı. Hem seçtiği hedefi değiştirebilir. Bir sorun yok sonuçta o ittifak bozuldu. Yeni ittifak için de en uygun adaylardan birisi bence. Hem Luffy ve Law ile geçmişi var hem de Kaido'dan intikam almak isteyebilir. Shanks konusu açılırsa Luffy vaz geçirebilir.Ne dersin

Bence Oda o fikirden vaz geçti. O yüzden Kaido'ya yakalattı. Hem seçtiği hedefi değiştirebilir. Bir sorun yok sonuçta o ittifak bozuldu. Yeni ittifak için de en uygun adaylardan birisi bence. Hem Luffy ve Law ile geçmişi var hem de Kaido'dan intikam almak isteyebilir. Shanks konusu açılırsa Luffy vaz geçirebilir.Ne dersin
Kesinlikle Shanks konusu geçerse vazgeçebileceğinde sana katılıyorum. Kid hiç sıcak gelmiyor. Sabody de masum halka da zarar verdiği için ödülü yüksek denmişti orda soğudum heriften şuan Luffy'nin ittifak kurmasını istemiyorum ittifakı bozup bizimkilere sıkabilir gibi geliyor. Bege bile son saniye golü attı hasır şapkalar bu taraftan gitti tabelasıyla :D

Kesinlikle Shanks konusu geçerse vazgeçebileceğinde sana katılıyorum. Kid hiç sıcak gelmiyor. Sabody de masum halka da zarar verdiği için ödülü yüksek denmişti orda soğudum heriften şuan Luffy'nin ittifak kurmasını istemiyorum ittifakı bozup bizimkilere sıkabilir gibi geliyor. Bege bile son saniye golü attı hasır şapkalar bu taraftan gitti tabelasıyla :D
Halka zarar veriyor da hak edenler de var sonuçta. Yenilmişken hali hazırda belki kişiliği de biraz oturur. Ama ittifaka yakışır diye düşünüyorum sonuç itibariyle. İlla ki bizimkiler ile karşı karşıya gelir .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık