Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 909: Seppuku

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    263
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümün sırrını açıklıyorum Nico Robin bir O-robi değil!! Tekniği sayesinde kopyasını yapıp onu geyşa yapıyor.

Marco reyiz ve zoro sonunda göründü. Arc'ın giriş bölümü olarak bence güzel bir giriş yapıldı. Çok kan dökülecek anlaşılan :) Zoronun o kılıcı vermesi bence daha power up lı bir kılıç elde edeceğine işaret bence. Wanonun 1. numaralı kılıçı felan mesela. bu olursa da alacağı power up bu olur bence. Daha çok erken biliyorum ama bizim maymunla ananas kafa arasında güzel ve olumlu sinerji olacağını düşünüyorum. Luffy saygısını kazanacak marconun. Babalığın dediği gibi ne olursa olsun hasır şapkalı çocuğu koruyun :) ( onun gibi bişi ) Konunun daha fazla dışına çıkmadan bölüm iyi. :good:
Zoro o kılıcı verir mi hiç?

Vay arkadaş kendi lehlerine olunca sineğin yağını çıkaranlar, bölümden çok da şey yapmamak lazım falan filana dönmüş. İşte bu yüzden Zoro be arkadaş:mincika:. Bir kişi falan değil çok var genele söyleyeyim.
Zoro dönene kadar çok iyi'ye oy yok demiştim. Reyisin nasıl döneceği belliydi. "Çok iyi" :a:
Vay Densetsu da gelmiş, hoş gelmiş. Biraz erken gelip cezaları bitirsen daha iyi olurdu gerçi.

Zoro'yu esir düşürmeden önce fiyaka basmış Oda veya Kaido ve tayfanın kalanı gelmeden shogunu düşürecek Zoro. İlk seçenek daha olası olurdu da samuraylar affetmeden öldüren bir kitle ikinci seçenek olur umarım zorinin gücü bir görelim artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık