Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wg'nin elinde büyük güç vardır ama görünen korsanlarla denizciler, devrimcilerde Cp uğraşıyor. Korsanlar üzerinden gidelim. Kaido bir adada yeri belli ya da mom için 2 amiral gerekli hazırlıkları yapıp oraya saldırır mı? Kazansa bile kaybederler değil mi? Dragon şimdi Kaido gibi caydırıcı olsa adamları amiral tutacak olsa ona göre olurdu. Dragon büyük tehdit yeri nerde olursa olsun, tüm güç dalıyoruz mantığı da yok. Dragon da saklanıyor. Teach çekinmeden gitti, cp0 o adaya baskına gitti. Aynı Teach hiç düşünmeden Kaido ya da Mom tarafına gider mi? Burges'i ölüme terk etmezse hiçbir şey bilmiyorum. Mevzu silah ve meyve ise mom'da alası var.
Teach'in oraya gelmesi Dragon için caydırıcı bir güç değil ki adamın derdi WG Teach'in adamı için Mom'a Kaido'ya gidip gitmeyeceği belli değil ki Teach bu meyve avında bir adam gidermi gider.

Kuma kurtarılacaktır ve kurtarılacaksa o hafıza gelir. Lingerberd orda boşa durmuyor. Kuma şuan bile bilinçli ve rol kesiyor olabilir. Düşük bir ihtimal de olsa. Olaki bu derece bir fedakarlık yaptıysa bu adam benim favori 3 karakterimden biri olur.

Orada onu kastetmiyor. Dediği Kuma üzerinde deney yapıldığı ve aklı ile oynandığı için eski halinde olamayacağı yönünde konuşuyor.
Hiç sanmıyorum açıkçası, farklı anlam yüklemek doğru gelmiyor bana.

İstese razı olmayabilirdi, ama adam razı olmuş işte, kendi kararı yani.

Kuma kurtarılacaktır be kurtarılacaksa o hafıza gelir. Lingerberd orda boşa durmuyor. Kuma şuan bile bilinçli ve rol kesiyor olabilir. Düşük bir ihtimal de olsa. Olaki bu derece bir fedakarlık yaptıysa bu adam benim favori 3 karakterimden biri olur.
Yakında seninkinin de üzerine binerler vururlar kırbacı sonra Luffy gelir babasını kurtarır.:hhh: Gidişat onu gösteriyor.

Bu arada Allah'ın Vivi'si bile var ama Dragon yok o posterler arasında ne kadar tehlikeliymiş bir kez daha gül gül öldük.:oleyo2:

Yakında seninkinin de üzerine binerler vururlar kırbacı sonra Luffy gelir babasını kurtarır.:hhh: Gidişat onu gösteriyor.

Bu arada Allah'ın Vivi'si bile var ama Dragon yok o posterler arasında ne kadar tehlikeliymiş bir kez daha gül gül öldük.:oleyo2:
Hiç şu ihtimali düşünmüyon demi? Hani mesela Dragon çoktan o listedeyse ve o listeye girip ortadan kaldırılamayan tek kişi olduğu için en çok aranan suçlu olduğu gerçeği falan?

Yok ya Luffy'nin işi bitik gibi geliyor bana. Yani mangası çıkmadan o bölümün belli az çok. Luffy için artık denizler cehennemde gibi ısınmaya başlayacak. Shanks ne yapar bilmiyorum her yeni bölümde birileri Luffy nin kafasını almak istiyor.Eğer Shanks da Hükümetin adamıysa ne olacak aklım almıyor.

Güzel yazdın 909. sayıyı da sana verelim yazar çizer misin ? :D
Farkında olmayabilirsin ama her geçen bölüm Dragon için ortam hazırlanıyor. Kutsallara duyulan nefret okucuyu tarafından perçinleniyor, Kuma gibi bir devrimciyi de yem etti Oda, Hükümete yeni bir güç ve lider ekledi ve ilginç bir şekilde Dragon henüz ortada yok. Sence bu işin sonu nereye gidiyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık