Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 908: Dünya Toplantısı Başlıyor

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    290
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
108 sayfanın hepsini okumadım ama Dragon güçsüz fikir adamı o diyen bi tayfa vardı bu Im içinde dediler mi acaba merak ettim...

Im denilen karakter, oda'nın SBS'lerde bahsettiği luffy nin hiç karşılaşmadığı en güçlü rakibi olma ihtimali var mı?

Işıktan kasıt belki parıltı olabilir hükümete kutsal ejderlere işte korudukları herneyse bu goroseilerin ona tehdit oluşturabilicek parıltıyı ışığı kim veriyorsa onu kast etmiş olabilirler belki. Belli ki korsanlar kralı olmanın bunlar için bir tehdidi olmaya bilir belki sadece korsan bunlar anca denizciler ile yada diğer korsanlar ile savaşır düşüncesi ile takmıyor olabilirler . Fakat vivinin ailesi 20 krallıkdan birisiymiş belki bazı gerçekleri öğrendiler ki goroseiler de bunu diyorlar suyu bulandırmasınlar felan diye belli ki goroseilere dünya hükümetine karşı bir tehdit parıltı ışık gösteriyorlar o yüzden dünya tarihinden silinmesi gereken ışıkları seçtiniz mi diyor . şimdi luffy korsan amacı kk olmak aynı sekılde karasakal da korsan ve onunda amacı kk olmak shirahoshi antik silah ama saf korkak bir tehdit degil fakat vivi ve ailesi direkt olarak hükümete tehdit o yüzden parıltı ışık olarak onu seçip ortadan kaldırabilirler .

Im denilen karakter, oda'nın SBS'lerde bahsettiği luffy nin hiç karşılaşmadığı en güçlü rakibi olma ihtimali var mı?
O açıklama daha başkaydı galiba. Biri hayrına atsın buraya. Eski bir düşman mıydı neydi
Böyle şeyler.
Her ne kadar @hdbfresh anlık olarak bilgileri vermiş olsa da sandman tarafından çevrilmiş olan Oda'nın mesajını sizlerle paylaşmak istedim.

Selamlar, ben Oda. Jump Festa'nın tadını çıkartıyor musunuz? Sizlerle birlikte OP Super Stage'i izliyorum. Eğlenceli gerçekten de. Aslına bakılırsa Hasırşapkaların seslendirmenleriyle yemek yiyebilmek adına her yıl Jump Festa'ya geliyorum.

Bu arada, One Piece nihayet gelecek yıl Wano'ya girecek. Bazı bilgili takipçiler, "Geçen yıl da aynısını söyledin değil mi?" diye düşünebilir. Evet öyle söyledim çünkü 2017 yılında Wano arkına girilebileceğini düşündüm. Bu sefer ilave bilgiler de eklemek istiyorum.

One Piece dünyasında sırra kadem basmış bir efsaneyi tanıtacağım. Bu efsane, Hasırşapkaların yoluna çıkan(onları engelleyen) bugüne kadarki en büyük düşman olacak. Muhtemelen WB ile bir ilişkisi olacak. Eyvah, sanırım çok konuşuyorum. Marineford Arkının bunun yanında "tatlı" kalacağını aklınız alabiliyor mu?

Gelecek yılda da çizmek istediğim tonla şey var. Tüm gücümle devam edeceğim! Eminim bayılacaksınız!!
NOT: Japon forumunda Oda'nın söyledikleri hakkında ortalık yangın yerine dönmüş. Bazı kişiler "en büyük düşman" ifadesinin belirli bir karakterden ziyade WB'nin ölmeden önce söylemiş olduğu tarih olabileceğini söyleyen kişiler bulunuyormuş.
Sandman "tanıtma" üzerine yaptığı çevirisinin görünüşe göre yanlış olduğunu söylemiş. Oda, hali hazırda Weevil gibi görmüş olduğumuz ancak geçmişi detaylandırılmamış olan bir kişi ya da bir şeyi tanıtmaktan da bahsediyor olabilirmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık