Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kizaru, Wano'lu güçlü samuraylar var diye mekana gitmek istemiyor mu doğru mu anladım yanlış mı ?
Daha da vahim. "The Samurai" yazılmış ingilizce çeviride ki belli başlı, bir, tek samuraydan bahsediyorlar demektir. Koca Amiral'i Wano'ya gitmekten geri adım attıran kişi tek bir insan muhtemelen yani.

Vay vaay vaaaaaaaaaaay adamım gelmiş:oleyo::oleyo2::mincika:
Çarşı karıştı karıştı:hoo:
O charloss denilen beyniyle kıçı yer değiştirmiş kutsal embesilin tekrar perte çıktığını görmek güzel olacak:mincika:

Roger teslim olurken o izin verilmeyen tahta oturmuştur bence. Pirate King denizlerdeki en özgür kişi diye geçmişti. Kimse oturamaz denince gidip oturmuştur LoL

Shogunu mu diyor acaba
Sanmıyorum. Shogun az biraz bilinir. Buradaki kişi bilinmez bir askeri varlık diye geçiyor. Antik zamandan kalma, adanın koruyucusu tarzı bir şey olabilir bence. Tek başına Shogun, Kaido'nun emrine girmiş birisi. Bir amiral böyle birinden çekinmezdi.

bu spoilerdan anlaşacalığı gibi bu arc da herkes bir orgazm yaşayacak sanırım .. inanılır gibi değil biri bu arcda bana shanks geliyor ve bizim dedeler ile bir toplantı yapacak dese ona güzel bir laf söylerdim ... şuan elim titriyor ... bizim başkan ile mama konuşması çok normal geçmiş olsun telidir bir sorun yok yani.. ama garpın yanındakiler beni korkuttu .. onları detaylı göreceğimiz için kendimi şanşlı hissediyorum.. bu arc da oda bize aylarca üzerinde konuşacağımız ve bir o kadar teoriler yapacağımız malı ortaya dökecek ve bu arcdan sonra op artık eskisi olamayacak tüm taşlar yerinden oynayacak .. bizimkilerin ne durumda olacağını göreceğiz.. wanoda herkes olacak orada çok büyük kıyımların olacağını tahmin ediyorum bu bile beni yerimden zıplatıyor o bölümlerde günleri haftaları ayları bekleyeceğiz çok büyük vs göreceğiz tahmin ettiğim gibi wano 3 genel bölüm altında yıllarca sürecek bir arc olacak ..

Son düzenleme:
Meanwhile the Gorosei welcome in someone and make the guards leave so they have privacy, commenting that they only allowed this person time because of who they are.

Bu Shanks eski kutsal abi artık kesin kanıya vardım :D Sırtımdan vurulmuş hissediyorum kendimi şu an.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık