Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu anda Kobiye de Kahraman diyorlar. Kahraman sıfatını kazanmak için üstüste başarı silsilesi gerekmiyor, tek bir olay bile yeterli demek ki. Olayın balonlukla ilgisiz olduğu yine Kobi örneğıyle sabit. Kyrostan tırsan adam halkı korudu diye kahraman ilan edilmiş. Garp için de benzer bir senaryo gelecek diye düşünüyorum.
Kobi dediğin amiral olacak adam. Kahraman desinler demesine de Garpa söylenen denizcilerin kahramanı. Yani öyle yoldan karşıya geçirdi diye değil adam devrin en büyüğünü indirdi diye alıyor ünvanı.

Son düzenleme:
One piece tarihinin belki de en iyi bölümü. Tek kelimeyle efsaneydi. 1000 sayfa falan olsaydı da şu bölüm doya doya okusaydık.

Garp'ın gülüşü hayra alamet değil.
"Onların güçlenip yeniden bir araya gelmesi hallerimizin ötesin de bir şey" diyor Garp.
Yonkou birleşmesini bile sallamazken bunu demesi onların epey güçlü bir oluşum ya da kişiler olduğunu gösterir.

Son düzenleme:
Lucci'nin adalet anlayışı sakazuki'yi hatırlatıyor bana. Luccinin de katı bir adalet anlayışı var. Acaba diyorum bu malları bu kadar adalet tutkusu ile tutuşturan şey ne ? Hayır dünya'da gerçekten adaleti sağlamak istiyorlarsa, başta kutsal mallara cephe almaları lazım. Bu adamların fena halde beyinleri yıkanmış, adalet anlayışı filan yok bunların, adaleti sağladığını düşünen zavallılardan başka bir şey değiller.

Lucci'nin adalet anlayışı sakazuki'yi hatırlatıyor bana. Luccinin de katı bir adalet anlayışı var. Acaba diyorum bu malları bu kadar adalet tutkusu ile tutuşturan şey ne ? Hayır dünya'da gerçekten adaleti sağlamak istiyorlarsa, başta kutsal mallara cephe almaları lazım. Bu adamların fena halde beyinleri yıkanmış, adalet anlayışı filan yok bunların, adaleti sağladığını düşünen zavallılardan başka bir şey değiller.
Adalet anlayışları yok zaten. İkisi de psikopat. Lucci zaten seri katil gibi bir şey. Charloss öldür dediği andaki bakışını görmedin mi adam bildiğin öldürürken zevk alıyor. Lucci 500 tutukluyu öldürmüş biris zaten. Akainu da denizci kimliğinin altında korsanları cani bir şekilde katlediyor aynı şekilde korsan olmasa bile ona karşı gelenleri de katlediyor. Yani elinde olsa bir korsanı öldürüp onun ailesini de öldürür o korsanın soyu kuruyana kadar öldürmeye devam eder.

Adalet anlayışları yok zaten. İkisi de psikopat. Lucci zaten seri katil gibi bir şey. Charloss öldür dediği andaki bakışını görmedin mi adam bildiğin öldürürken zevk alıyor. Lucci 500 tutukluyu öldürmüş biris zaten. Akainu da denizci kimliğinin altında korsanları cani bir şekilde katlediyor aynı şekilde korsan olmasa bile ona karşı gelenleri de katlediyor. Yani elinde olsa bir korsanı öldürüp onun ailesini de öldürür o korsanın soyu kuruyana kadar öldürmeye devam eder.
Sonunda gerçek bir Lucci fanı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık