Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
*Linlin ve Kaidou eski günlerden bahsettiyse ve aynı bölümde içinde C ve K geçen bir kuruluş varsa ikisi bunlardır.Linlinin özellikle Rogerin yeni korsanlık yaptığı dönemlerde Rogerdan daha üstün olduğu vurgulandı sanki seride.(Roger sonra serideki herkesi geçti dönüm noktası oldu o ayrı)
S için ise yine eski korsanlardan güçlü bir isim olan Shiki aşırı mantıklı geliyor.
R?
0?
Charlotte Linlin
Kaidou
Shiki
%90 tutar.
*Geri kalan 2 üyeden biri hükemete geçmiş veya toprağa gömülmüştür.Bu lider olandır büyük ihtimalle. Son kalan kişi ise etliye sütlüye karışmıyormuş gibi takılıp adını unutturmuş biridir diye düşünüyorum.Shanks büyük ihtimalle o kalan son kişi hakkında konuşmaya geliyor. Yani seriye büyük top geliyor bir tane daha.Kaidounun flashbacklerinde falan görürüz tüm üyeleri.Garpın olaylarını falan.
*Hükümet sanki gözüktüğünden çok daha güçlü bir izlenim bıraktı bana son bölümlerde.Bunun dışında bu seriyi tekrar neden bu kadar sevdiğimi hatırlattı bu bölüm.4 yonko,Dragon,Wewil,Mihawk,Yeni amiraller.Bunlarla birlikte gelişen en kötü jenerasyon ve tabikide hepsinin ötesinde kendi planlarını kurgulayan kara sakal. Kim ne derse desin serinin 2. yarısı 10 kat daha güzel ilkinden.Skypia ne lan şaka maka :(
*Şu en güçlü rakip ve Wanoda Kizaru ve Mihawkla olan beklentilerim o arcın sırf Zoro veya kılıçlı karakter arcı,hatta sırf Kaidou indirme arcı olmayacağı yönünde.Çok muazzam bir arc bizi bekliyor.Sonrasında ise Elbaf.
*Serinin Robert Baratheonu WB imiş bu arada.En güçlü belliyken kimseden bir atraksiyon yoktu.Resmen WB giderse ülke ne olacak tribine girmiş koskoca One Piece evreni :) .Doflamingo boş yapmıyormuş cidden.Adamın bir bildiği var diye konuşuyor :D
*Son olarak Lucciden soğudum cidden.Karizma bilirdik ama serinin en beyinsiz 10 adamından birini ad olarak almışız.Yöneticilerden adımı Charlotte Katakuri olarak değiştirmesini rica ediyorum.Hiç değilse adam gibi adam.
Sen bile soğuduysan artık :D

Shanks’ı ne zaman yüksek seviye biriyle konuşurken görsek arkası meydan savaşı oluyor aga :D

Gerçekten editörün dediği kadar her sayfası her baloncuğu bilgi dolu bölümler...
çıktı alıp duvarlara yapıştırılacak bölümler vallahi :(
Gerçekten de bu sefer editör faciası olmadı. Gerçekten de tekrar tekrar okunacak bölümler.

Bu demek oluyor ki arc'ın kısa süreceği doğru.

Tabi yinede çok emin konuşmamak gerek : o)

Ne kadar kısa olursa o kadar dolu geçecek gibi.

Atıldı mı bilmiyorum ama
Üçüncü dayak ne zaman gelecek acaba :hhh: Babası dövüyormuş nasıl dayak yersin diye :D Bir de tarihi yanlış atmışlar. 11 Haziran olmadı daha.
Zamanında o kadar denizci novası.Kimsenin sözünü dinlemez adamın dibidir demiştik.cp0a katılınca vardır bir bildiği dedik.Adam meğer malmış
Onun arka planını ben de merak ediyorum. Umarım açıklanır. Çünkü en son kavgalıydı hükümetle falan.

Gerçekten de bu sefer editör faciası olmadı. Gerçekten de tekrar tekrar okunacak bölümler.

Bu demek oluyor ki arc'ın kısa süreceği doğru.

Tabi yinede çok emin konuşmamak gerek : o)

Ne kadar kısa olursa o kadar dolu geçecek gibi.
Uzun zaman sonra ilk defa bir bölümü 10 kez okudum 1 günde.
Ve yazılanları tek tek anlaya anlaya sindire sindire okudum.
Herif 1 sayfada ne var ne yok vermiş.
Yahu bak sayfalara... her sayfada bir sürü tanınmış mükemmel kişiyi bir arada vermiş.

Kaidou-LinLin
Sakazuki-Borsalino
Kutsal Ejderler
Cp-0
Garp ve Hina ve diğerleri
Shanks-five elders

Çıldırmalık bir bölüm gerçekten :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık