Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaidonun gücü pek tartışmaya açık değil. Ama cp9 ekibi bu seviye için zayıf bir ekip.
Yav Cp9 mu kaldı onun üstünden çok sular aktı.Bu adamlar zaten haki bilmeden novaları harcayacak güçteydiler şimdi bak hiçbirşey yapmasalar sadece haki öğrenmiş olsalar bile hayvan gibi güçlüdürler Law'u falan çekirdek gibi çıtlarlar.Fena güçlüler diyorum kutsallara uşaklığı öyle herkese yaptırmazlar.Sai ile seviye farkını da gösterdi zaten ufaktan Luffy gibi bir tekme Sai saf dışı.

Mesele güç değil Cp-9 Yeni dünyada güçlü korsan tayfası olarak çıksa hiç yadırgamaz güçlenmiştirler derdim. ama bunların başarısızlığı yüzünden ada yok oldu, it gibi kovalandılar sonra bir baktık ki terfi almışlar. Saçmalık burda.
Benim o konuda bir fikrim var.Önceki Cp0 ekibini yendiler hükümete dalaşırken ve güçlerini kanıtlamış oldular.Artık kutsallar ne vaat ettiyse sinirleri geçti zaten asıl kızgınlıkları Spandam idi onu da adamı yapmışlar altlarında takılıyor şu an.

Garp'ın son sahnesinde gözlere çizgiler çekilmiş gülerken.
Gülsede endişeli Luffy için sadece belli etmemeye çalışıyor fakat bu kez müdehale edecektir.
Benim en çok merak ettiğim konu Dragon ve İvankov 2 yonkou nun konuşmasında ki Luffy olayını duyunca nasıl tepki verecekleri. Bilhassa Dragon artık bir tepki amünyum...

Ryokugyu veya Rayleigh
Oden veya Otohime
Crocus veya Crocodile (iva chan sırrını biliyorum diyordu belki de bu olaydır)
Kureha
Shakky

R kısmına olursa benimde Rayleig diyesim var belki roger ordan ününü bilip rayleigh aramaya gitmiştir

Yav Cp9 mu kaldı onun üstünden çok sular aktı.Bu adamlar zaten haki bilmeden novaları harcayacak güçteydiler şimdi bak hiçbirşey yapmasalar sadece haki öğrenmiş olsalar bile hayvan gibi güçlüdürler Law'u falan çekirdek gibi çıtlarlar.Fena güçlüler diyorum kutsallara uşaklığı öyle herkese yaptırmazlar.Sai ile seviye farkını da gösterdi zaten ufaktan Luffy gibi bir tekme Sai saf dışı.

Benim o konuda bir fikrim var.Önceki Cp0 ekibini yendiler hükümete dalaşırken ve güçlerini kanıtlamış oldular.Artık kutsallar ne vaat ettiyse sinirleri geçti zaten asıl kızgınlıkları Spandam idi onu da adamı yapmışlar altlarında takılıyor şu an.
Cp0 ya dünkü çocuklardan kimi koysan sırıtır. 2 yılda ne oldu amiral mi oldu sağ kol mu oldu bu adam? Luffy o seviyelere yeni geldi.
Sai gayet kimsin sen diye cevap veriyor nereye saf dışı. Nasıl da abartıyorsun ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık