Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 907: Boş Taht

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    360
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@amaneden

Ben hala Aka'nın ''Kutsal ejderler tarafından ezilip geçildiniz'' diyerek goroseiye atar yapmasını anlamadım.Bu gorosei kutsalları yönetenler olduğuna göre Aka'nın sözü saçma oluyor.Sen sır olabilir demiştin ama Sterry'nin yanındaki elemanın bildiği şeyi Aka'nın bilmemesi saçma olurdu heralde.Daha 100-120 chapter önce çizdiği şeyi unutmaz heralde Oda.Ne diyorsun ? Bilmediğimiz bir olay mı var dicem de nasıl mantığa oturtulur onuda çözemedim.

@amaneden

Ben hala Aka'nın ''Kutsal ejderler tarafından ezilip geçildiniz'' diyerek goroseiye atar yapmasını anlamadım.Bu gorosei kutsalları yönetenler olduğuna göre Aka'nın sözü saçma oluyor.Sen sır olabilir demiştin ama Sterry'nin yanındaki elemanın bildiği şeyi Aka'nın bilmemesi saçma olurdu heralde.Daha 100-120 chapter önce çizdiği şeyi unutmaz heralde Oda.Ne diyorsun ? Bilmediğimiz bir olay mı var dicem de nasıl mantığa oturtulur onuda çözemedim.
Ben söyleyeyim bu hükümet içerisinde bir derin devlet var.Tamam kadim en üst otorite ama asıl yönlendirenler Cp0 gibi örgütler vasıtasıyla derin devlet oluyor.Artık organizasyon nasıl birşey hangi kutsallar yapıyor bunu belirsiz.Kadimler de bu derin devlet karşısında çaresiz durumdalar birşey yapamıyorlar gibi algıladım ben.

Akainu orada tam olarak kutsalların kuklaları tarafından ezilip geçildiniz diyor kastettiği Cp0.Bir nedenden dolayı bu adamlar sadece dünya politikası bakımından yönetiyorlar.Artık o yapının ellerinde nasıl bir koz varsa asıl karışmaları gereken meselelere karışamıyorlar.Bu koz da o kutsal hazine olabilir.

Ben söyleyeyim bu hükümet içerisinde bir derin devlet var.Tamam kadim en üst otorite ama asıl yönlendirenler Cp0 gibi örgütler vasıtasıyla derin devlet oluyor.Artık organizasyon nasıl birşey hangi kutsallar yapıyor bunu belirsiz.Kadimler de bu derin devlet karşısında çaresiz durumdalar birşey yapamıyorlar gibi algıladım ben.

Akainu orada tam olarak kutsalların kuklaları tarafından ezilip geçildiniz diyor kastettiği Cp0.Bir nedenden dolayı bu adamlar sadece dünya politikası bakımından yönetiyorlar.Artık o yapının ellerinde nasıl bir koz varsa asıl karışmaları gereken meselelere karışamıyorlar.Bu koz da o kutsal hazine olabilir.
Dur daha yeni rocks diye bir tayfa çıktı şimdi yeni bir hükümet daha mı çıkacak :( hem öyle bir şey olsa bunu dragon bilmezmiydi :) adam direk ejderlere hedef alıyor demek ki bütün iş onlarda bitiyor olabilir.

@amaneden

Şöyle bir şey olabilir belki. En yüksek otorite de olsalar Kutsal Ejderlerin sözü geçiyor olabilir. Belki çok benzeşen bir örnek olmaz ama bazı politikacılar, danışmanları ve etrafındakilerin verdiği kağıtları okumaktan ibarettir. Bunlar da görünen yüz olabilirler. Bazen devleti yöneten görünürde hükûmettir ama esasında arka perde de başka oyuncular vardır. Günümüzde her şeyi arkasında İsrail'lilerin ya da Rockefeller'ların olması gibi.

Şöyle bir şey olabilir belki. En yüksek otorite de olsalar Kutsal Ejderlerin sözü geçiyor olabilir. Belki çok benzeşen bir örnek olmaz ama bazı politikacılar, danışmanları ve etrafındakilerin verdiği kağıtları okumaktan ibarettir. Bunlar da görünen yüz olabilirler. Bazen devleti yöneten görünürde hükûmettir ama esasında arka perde de başka oyuncular vardır. Günümüzde her şeyi arkasında İsrail'lilerin ya da Rockefeller'ların olması gibi.
Ya aslında bu tarz bir şey bende düşündüm ama goroseinin tavrı falan hiç kullanılacak ya da görünen boşluktan ibaret değil gibi.Adamlar tehlikeli,bilgili,güçlü gözüküyorlar bildiğin.Bu adamları da zaten kaç yüz sayı önce öğrendik.Yani bi altyapıları da var.O da hükümette güçlü bir adam gösterecekse hiç bilmediğimiz birinden ziyade bu 5'i olmalı.Ha yine 1-2 güçlü isim çıkabilir kutsallardan ama bunların verdiği izlenimde bildiğin o perde arkasındaki oyuncular gibi.

Dur daha yeni rocks diye bir tayfa çıktı şimdi yeni bir hükümet daha mı çıkacak :( hem öyle bir şey olsa bunu dragon bilmezmiydi :) adam direk ejderlere hedef alıyor demek ki bütün iş onlarda bitiyor olabilir.
Dragon belki biliyordur belki bilmiyordur o konuda birşey söylenemez.Ama zaten bir derin devlet varsa 20 kutsal sülalenin içinden birileridir.Dragon o adamları aramakla mı uğraşacak direk hepsine savaş açıyor işte öyle olunca illa ki kendileri ortaya çıkacaklar.

Şöyle bir şey olabilir belki. En yüksek otorite de olsalar
Kutsal Ejderlerin sözü geçiyor olabilir. Belki çok benzeşen bir örnek olmaz ama bazı politikacılar, danışmanları ve etrafındakilerin verdiği kağıtları okumaktan ibarettir. Bunlar da görünen yüz olabilirler. Bazen devleti yöneten görünürde hükûmettir ama esasında arka perde de başka oyuncular vardır. Günümüzde her şeyi arkasında İsrail'lilerin ya da Rockefeller'ların olması gibi.
Günümüzde herşeyin arkasında kişi yada kişiler ülke yada ülkeler değil örgütler var işin doğrusu.En son Kore gizli bir tarikat tarafından yönetiliyordu ortaya da çıktı ama sanırım büyük haber niteliği taşımıyordu :) basında pek yer vermediler.

Ya aslında bu tarz bir şey bende düşündüm ama goroseinin tavrı falan hiç kullanılacak ya da görünen boşluktan ibaret değil gibi.Adamlar tehlikeli,bilgili,güçlü gözüküyorlar bildiğin.Bu adamları da zaten kaç yüz sayı önce öğrendik.Yani bi altyapıları da var.O da hükümette güçlü bir adam gösterecekse hiç bilmediğimiz birinden ziyade bu 5'i olmalı.Ha yine 1-2 güçlü isim çıkabilir kutsallardan ama bunların verdiği izlenimde bildiğin o arka perdedeki oyuncular gibi.
Bende de öyle bir intiba bıraktılar. Çeviriyle de alakalı olabilir; belki de biz yanlış okuyoruz. :D Bana da Oda hata yapmıştır gibi gelmiyor çünkü. Tabii ben Oda fanlığından gözü dönmüş biriyim; ben bilmem. :oleyo:

Bende de öyle bir intiba bıraktılar. Çeviriyle de alakalı olabilir; belki de biz yanlış okuyoruz. :D Bana da Oda hata yapmıştır gibi gelmiyor çünkü. Tabii ben Oda fanlığından gözü dönmüş biriyim; ben bilmem. :oleyo:
Çeviri yanlışı olabilir mi diye düşündüm bende.Daha dün Sengoku'nun Shanks'a sözünün farklı olduğunu öğrendim.O yüzden Aka'nın konuşmasında da böyle bir şey ufak bi ihtimalde olsa olabilir.Çevirinin çevirisini okumamız sıkıntı ya.Ya da diğer ihtimal Oda çizdiğini unutuyor.:oleyo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık